Filtry

FUGA MAPEI

27 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Fuga Mapei

Aby Twoje wymarzone płytki, które pojawią się na ścianach kuchni lub łazienki, prezentowały się naprawdę dobrze, konieczny jest dobór odpowiednich fug. Zaprawa powinna być nie tylko dobrana do płytek kolorystycznie, ale też charakteryzować się pewnymi parametrami technicznymi. Obydwie te cechy łączy w sobie fuga Mapei. Czym wyróżnia się fuga do płytek Mapei?

  • Zaprawa jest elastyczna, szybkoschnąca oraz szybkowiążąca, co ułatwia fachowcom pracę z nią.
  • Fugi Mapei są odporne na ścieranie.
  • Zaprawy nadają się do wypełniania szczelin w rozmiarach od 2 do 20 mm.
  • Zaprawy wyróżniają technologie DropEffect oraz BioBlock zastosowane przez markę Mapei. Fugi, dzięki tym innowacyjnym rozwiązaniom, są zabezpieczone przed rozwojem grzybów i pleśni. Nie powstają także na nich plamy lub wykwity.

Mapei fuga elastyczna

Zaprawy stosowane w kuchni czy łazience powinny charakteryzować się przede wszystkim elastycznością. Dlaczego? I czy właściwość ta została zachowana na odpowiednim poziomie w produktach Mapei? Fuga elastyczna sprawia, że cała powierzchnia ściany lub podłogi staje się wodoszczelna i chroniona przed działaniem środków czyszczących. Dzięki temu dłużej wygląda nieskazitelnie. Elastyczne fugi można również stosować na zewnątrz budynków – są odporne na działanie warunków atmosferycznych. Fuga Mapei elastyczna jest dobrym przykładem produktu, który zachowuje wysoki poziom elastyczności i nadaje się do stosowania w kuchniach i łazienkach.

Fuga Mapei Ultracolor Plus

Seria Mapei Ultracolor to fugi dostępne aż w 43 kolorach! Każda fuga Mapei Ultracolor Plus zachowuje wspomniane wyżej właściwości: jest elastyczna, szybkoschnąca, szybkowiążąca czy odporna na ścieranie. Co więcej, dzięki bogatej palecie kolorów z łatwością dobierzesz fugę Ultracolor Plus do wybranych płytek. Wśród dostępnych kolorów znajdziesz zarówno stonowane szarości i beże, jak i bardziej nasycone barwy: czerwienie, zielenie, niebieskości czy żółcie. Z łatwością więc wykończysz nawet łazienkę utrzymaną w stylu orientalnym lub boho!

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.