leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

WYCIERACZKI NA METRY

6 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Wycieraczki na metry

Wycieraczki na metry to rozwiązanie, z którego korzystamy najczęściej przy aranżacji różnego rodzaju obiektów użyteczności publicznej. Wycieraczki na metry są praktycznym i funkcjonalnym elementem strefy wejściowej w przypadku budynku biurowego, hotelu, placówki medycznej, instytucji publicznej itd. Zastosowane tam wycieraczki na metry mają za zadanie oczyszczenie obuwia osób wchodzących z nadmiaru błota, piasku czy wilgoci. Kupując wycieraczki na metry, możemy idealnie dopasować ich wielkość do rozmiaru strefy wejściowej w konkretnym budynku.

Zdarzają się także sytuacje, w których wycieraczki na metry możemy wykorzystać w domu. Wycieraczki na metry wykorzystujemy najczęściej na świeżym powietrzu, przed głównym wejściem lub na tarasie. Z tych względów wycieraczki na metry to najczęściej modele podgumowane, które posiadają dodatkowo właściwości antypoślizgowe.

Wycieraczka gumowa na metry

Wycieraczki na metry mogą być wykonane z przeróżnych materiałów. Sporą popularnością cieszą się naturalne maty kokosowe. Na takie wycieraczki na metry możemy zdecydować się w sytuacji, gdy szczególnie zależy nam na ekologicznym rozwiązaniu. Nieco trwalszą opcją są jednak wycieraczki podgumowane wykonane z tworzyw sztucznych oraz wycieraczki gumowe na metry.

Wykonana w całości z gumy wycieraczka jest niezwykle łatwa w pielęgnacji. Sprzątanie wycieraczki gumowej na metry ogranicza się zwykle do opłukania jej wodą. Wycieraczki gumowe na metry stosuje się praktycznie wyłącznie na zewnątrz. Można je dowolnie przycinać. W związku z tym często stosuje się je w specjalnie przygotowanych pod wycieraczki otworach. W takim przypadku warto upewnić, się, że wybrana przez nas wycieraczka gumowa na metry ma odpowiednią grubość, odpowiadającą głębokości otworu.

Materiał ten dobrze znosi zmiany pogody i zarówno wysokie, jak i niskie temperatury. Wycieraczki gumowe na metry nie posiadają może zbyt dużych walorów dekoracyjnych, są jednak wyjątkowo praktycznym i niedrogim rozwiązaniem. Z tego względu po gumowe wycieraczki na metry sięgamy często w przypadku mniej reprezentacyjnych miejsc.

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.