leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

LAMPY WISZĄCE DO ŁAZIENKI

22 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Lampy wiszące do łazienki

Z tradycyjnym oświetlenie łazienki kojarzą nam się często uniwersalne oprawy podtynkowe montowane w podwieszanym suficie. Dzięki popularności nowoczesnym trendów mieszkaniowych przekonaliśmy się jednak już nie raz, że o wiele bardziej efektownym dodatkiem do aranżacji tego pomieszczenia mogą być lampy wiszące do łazienki. Lampy wiszące łazienkowe świetnie wpisują się w wiele nowoczesnych i minimalistycznych trendów wnętrzarskich. Możemy je z powodzeniem wykorzystać w łazience w stylu skandynawskim, aranżacji loftowej, industrialnej czy designerskim, modernistycznym wnętrzu.

Lampy wiszące do łazienki to w naszym sklepie kilkanaście modeli wyselekcjonowanych z najnowszych kolekcji oświetlenia łazienek. W zdecydowanej większości przypadków są to ledowe lampy wiszące do łazienki. Dzięki temu poza oryginalnym designem cechują się również świetnymi parametrami technicznymi i długim czasem pracy. Jeśli szukacie oryginalnej lampy wiszącej do łazienki, to sprawdźcie, jakie modele są aktualnie dostępne w naszym sklepie.

Lampy wiszące do łazienki nad lustro

Rozwiązaniem, które sprawdza się w łazienkowych aranżacjach coraz częściej, są lampy wiszące do łazienki nad lustro. W zależności od tego, jaki model wybierzemy, taka lampa wisząca łazienkowa może pełnić w tym przypadku dwojaką funkcję. W stosunkowo małym pomieszczeniu lampa wisząca do łazienki przy lustrze może pełnić funkcję głównego oświetlenia i dodatkowo oświetlać strefę umywalkową, przy której robimy codzienną poranną i wieczorną toaletą, nakładamy lub zmywamy makijaż, układamy włosy, golimy się itp. Jeśli odpowiednio dopasujemy natężenie oświetlenie i umiejscowienie lampy, to nie będziemy musieli montować przy lustrze dodatkowych źródeł światła. Natomiast w przypadku dużej łazienki lampy wiszące do łazienki nad umywalkę zastąpią stosowane często w tym miejscu kinkiety. W takim większym pomieszczeniu będziemy jednak często musieli zadbać również o dodatkowe źródła światła doświetlające pozostałe strefy.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.