leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

PANELE WINYLOWE ARBITON

162 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Panele winylowe Arbiton

Arbiton to polski producent paneli winylowych z ponad 20–letnim stażem. Firma ta posiada w swojej ofercie panele winylowe w różnych formatach, listwy podłogowe i profile. Panele winylowe Arbiton to bogate wzornictwo i niezwykle wysoka jakość. Potwierdzeniem tej jakości jest 20–letnia gwarancja, którą objęte są panele winylowe Arbiton.

Firma Arbiton posiada w swojej ofercie panele winylowe montowane na click (bezklejowe) oraz panele wymagające montażu na klej. Bogate wzornictwo paneli podłogowych Arbiton obejmuje zarówno klasyczne wzory imitujące drewno, jak i nowoczesne panele winylowe imitujące beton architektonicznych, naturalny kamień czy płytki ceramiczne. Ciekawym rozwiązaniem w przypadku paneli ze wzorem drewna jest skośne wyprofilowanie krawędzi. Dzięki temu panele winylowe Arbiton jeszcze bardziej przypominają naturalną, drewnianą podłogę.

Podłogi winylowe Arbiton

Czy podłogi winylowe Arbiton to dobry wybór dla domu lub firmy? Kilka argumentów przemawiających za podłogami winylowymi Arbiton to:

  • Całkowita odporność na działanie wilgoci. Dzięki temu podłogi winylowe Arbiton sprawdzą się również w kuchniach i łazienkach.
  • Możliwość stosowania podłogi winylowej Arbiton w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym.
  • Dobre właściwości wyciszające i termoizolacyjne. Podłogi winylowe Arbiton będą dobrym wyborem w przypadku budynków wielorodzinnych. Tego rodzaju podłoga pomaga wyciszyć odgłosy dochodzące z innych kondygnacji.
  • Duża ilość dostępnych formatów paneli winylowych. Standardowe panele winylowe Arbiton dostępne są w 6 różnych formatach. Od klasycznych, długich desek, przez duże, imitujące naturalny kamień płyty, aż po niewielkie panele układane w jodełkę.
  • Bardzo wysoka wytrzymałość. Dzięki wierzchniej winylowej warstwie podłogi Arbiton sprawdzą się nie tylko w domach, ale również w intensywnie użytkowanych obiektach użyteczności publicznej.
  • Łatwa pielęgnacja – podłogi winylowe bardzo łatwo utrzymać w czystości. Codzienne czyszczenie i pielęgnacja tego rodzaju podłóg nie wymaga specjalistycznych środków ani urządzeń.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.