leftImage
-14% z kodem
"KOM14C" tylko dla Klubowiczów Klubu Komfort Sprawdź >>
rightImage

Filtry

KOMODY DO SYPIALNI

224 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Komody do sypialni

Komoda do sypialni czy garderoby to idealne uzupełnienie dużej szafy ubraniowej. Co prawda w komodzie do sypialni nie schowamy sukienki czy garnituru, jest to jednak idealny sposób na przechowywanie bielizny, codziennych ubrań, ręczników czy zapasowej pościeli.

Komody do sypialni w sklepie Komfort to prawie 100 modeli pasujących do przeróżnych stylów architektonicznych. Oferujemy nowoczesne komody do sypialni, a także wiele modeli nawiązujących stylistyką do równie modnych trendów vintage i retro. Dostępne w naszym sklepie komody do sypialni pochodzą z naszej własnej linii mebli, a także z katalogów firm Forte, Extom, Mebel Bos, Szynaka Meble czy Dolmar.

Komoda do sypialni – na co zwrócić uwagę przy jej wyborze?

  • Styl komody do sypialni to oczywiście kluczowe kryterium przy wyborze tego mebla. Do nowoczesnej aranżacji możemy wybrać komody do sypialni na wysoki połysk o geometrycznych minimalistycznych kształtach. Podobne modele z frontami matowymi wykorzystać możemy w sypialni skandynawskiej. Z kolei po drewniane komody do sypialni sięgamy często w aranżacjach klasycznych lub rustykalnych.
  • Materiał – w większości przypadków komody do sypialni wykonane są z płyty MDF pokrytej folią lub laminatem. Taka technologia produkcji pozwala na stworzenie frontów jednokolorowych lub drewnopodobnych. Ze względów praktycznych i wyższych kosztów produkcji nieco rzadziej spotykane są komody do sypialni z litego drewna. W niektórych aranżacjach sprawdzą się również komody do sypialni, w których drewno połączono z elementami metalowymi. Najlepszym przykładem takich aranżacji są sypialnie w stylu loftowym czy industrialnym.
  • Wymiar komody do sypialni – w przypadku tego kryterium musimy wziąć pod uwagę zarówno wymiary pomieszczenia, ilość dostępnej przestrzeni, jak i nasze wymagania co do pojemności komody. W sytuacji, gdy zależy nam na pojemnej i dużej komodzie do sypialni, wybieramy najczęściej modele z szufladami. Jeśli nie dysponujemy zbyt dużą ilością wolnej przestrzeni, możemy postawić na pionowe, wąskie i wysokie komody do sypialni.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.