Filtry

GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE CZARNE

35 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Grzejniki łazienkowe czarne

Przez wiele lat grzejniki łazienkowe dostępne były tylko i wyłącznie w klasycznym białym kolorze. Popularność nowych trendów wnętrzarskich sprawiła jednak, że wielu producentów armatury wprowadziło do swojej oferty również modele w innych wersjach kolorystycznych. Bardzo szybko bestsellerem okazały się grzejniki łazienkowe czarne. Co jest powodem popularności takich modeli? Grzejniki łazienkowe czarne zaskakują swoim eleganckim wyglądem. W wielu nowoczesnych aranżacjach łazienki czarny grzejnik będzie wyglądał o wiele bardziej efektownie niż klasyczne modele białe.

O popularności czarnych grzejników łazienkowych może świadczyć również liczba dostępnych wzorów. W naszym sklepie znajdziecie ponad 50 modeli grzejników łazienkowych w kolorze czarnym. Poza klasycznymi czarnymi grzejnikami drabinkowymi w naszej ofercie znajdziecie również kilka modeli w oryginalnych, designerskich kształtach.

Grzejnik łazienkowy czarny mat czy połysk?

Jeśli zdecydowaliśmy się na czarny grzejnik łazienkowy, to musimy zastanowić się jeszcze nad tym, czy w naszej łazienkowej aranżacji lepiej sprawdzi się wersja matowa, czy może czarny grzejnik z połyskiem? Wybór ten uzależniony jest oczywiście od tego, jaką aranżację łazienki zaplanowaliśmy. Po grzejnik łazienkowy czarny mat sięgamy zwykle, urządzając łazienki w stylu skandynawskim lub surowe łazienki industrialne czy loftowe. Czarne grzejniki łazienkowe matowe sprawdzą się również w przypadku niektórych klasycznych łazienek.

Kiedy możemy pozwolić sobie na grzejnik łazienkowy czarny połysk? Błyszczące dodatki to domena przede wszystkim aranżacji w stylu glamour. Jeśli urządzamy taką łazienkę w ciemnych kolorach, to grzejnik łazienkowy czarny na wysoki połysk może być idealnym uzupełnieniem takiej aranżacji. Aby taka łazienka nie była zbyt ciemna, możemy całość rozświetlić kilkoma dodatkami w kolorze złotym. Czarne błyszczące grzejniki możemy wykorzystać też w niektórych bardzo nowoczesnych, designerskich łazienkach.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.