Current Image

Filtry

STOŁY PROSTOKĄTNE

240 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Stoły prostokątne

Uniwersalne i ustawne stoły prostokątne to często najlepszy wybór niezależnie od tego, czy urządzamy nowoczesne wnętrze, czy aranżację inspirowaną jednym z klasycznych trendów. Stoły prostokątne w sklepie Komfort to niemal 200 różnych wzorów. Są to stoły prostokątne z oferty renomowanych polskich marek meblowych. W sprzedaży posiadamy między innymi prostokątne stoły Forte, Szynaka Meble, Extom Meble, Mebel Bos, Signal Meble czy Piaski. Oferujemy zarówno niewielkie stoliki prostokątne, jak i duże stoły rozkładane prostokątne o maksymalnej długości blatu sięgającej nawet 4 metrów.

Mały stół prostokątny czy stół rozkładany prostokątny?

Jednym z podstawowych kryteriów przy wyborze stołu prostokątnego są oczywiście jego wymiary. Najbardziej ustawny będzie zwykle mały stół prostokątny. Możemy wpasować go w różne aranżacje, a w razie potrzeby dostawić do ściany, co pozwoli nam zaoszczędzić dodatkowe miejsce. Mały stół prostokątny nie zawsze sprawdzi się jednak w sytuacji, gdy przy stole chcemy posadzić większą liczbę gości. Dobrym rozwiązaniem takiej sytuacji jest stół rozkładany prostokątny. Na co dzień są to stoły na 4 czy 6 osób, przy których bez problemu zmieszczą się wszyscy domownicy. W razie potrzeby stół rozkładany prostokątny możemy szybko zmienić w duży mebel na 8, 10 czy nawet 12 osób.

Stół prostokątny drewniany, czarny i biały

Stół prostokątny drewniany, czy może model w ponadczasowej i uniwersalnej bieli lub czerni? To, jaki kolor stołu prostokątnego wybrać, powinno być oczywiście uzależnione od tego, jaki efekt aranżacyjny chcemy osiągnąć. Stół prostokątny drewniany to model uniwersalny i ponadczasowy. Za wyborem stołu w kolorze naturalnego drewna przemawia również bardzo duża liczba dostępnych wzorów i odcieni. W naszej ofercie znajdziecie stoły prostokątne drewniane imitujące zarówno rodzime gatunki drewna, jak i drewno egzotyczne. Popularność nowoczesnych trendów wnętrzarskich sprawiła jednak, że często sięgamy po stół prostokątny czarny lub stół prostokątny biały. Taki model możemy wykorzystać między innymi w aranżacjach skandynawskich, loftowych, industrialnych, czy też wnętrzach w stylu glamour.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady