Current Image

Filtry

CHODNIKI CZARNE

13 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Chodniki czarne

Czarne chodniki to wbrew pozorom całkiem uniwersalny dodatek, który sprawdzi się w różnych stylach wnętrzarskich. Czarne chodniki będą pasowały między innymi do ścian w kolorze kremowym, szarym czy białym. Jednym z klasycznych połączeń kolorystycznych jest również czerń i pastelowy, pudrowy róż. Łącząc czarny chodnik ze ścianami w tym odcieniu lub pudroworóżowymi dodatkami, możemy stworzyć naprawdę nastrojową aranżację. Jeśli chodzi o konkretne trendy wnętrzarskie, to chodniki czarne najlepiej czują się w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach, ze stylem skandynawskim i loftowym włącznie.

Chodnik czarno-biały

Bestsellerem ostatnich lat są również chodniki czarno-białe. Dominują wśród nich chodniki ze wzorami geometrycznymi, jak czarny chodnik w białe paski, jodełkę czy romby. Bardzo dużą popularnością cieszą się również czarne chodniki z białym wzorem w marokańską koniczynę. W ofercie sklepu Komfort bez trudu znajdziecie tego rodzaju czarne chodniki. Monochromatyczny, czarno-biały chodnik to wprost idealny dodatek do wnętrza w stylu skandynawskim, nowoczesnym czy loftowym.

Czarny chodnik – czy to dobry pomysł?

Wiele osób unika czarnych czy bardzo ciemnych chodników, uważając, że optycznie zmniejszają one wnętrza. Może to być prawdą w przypadku dużych dywanów, które zakrywają większą część podłogi w pomieszczeniu. Jednak o wiele węższy od dywanu czarny chodnik może być elementem, który naprawdę doda charakteru naszym wnętrzarskim stylizacjom. Czarne chodniki mają także kilka innych istotnych zalet. Po pierwsze na czarnym chodniku różnego rodzaju plamy czy zabrudzenia będą mniej widoczne niż na chodniku w jasnym kolorze. Chodnik w czarnym kolorze możemy więc wykorzystać w pomieszczeniach wejściowych, szczególnie narażonych na zabrudzenia. Kolejnym plusem czarnego chodnika jest jego uniwersalność. Będzie on pasował zarówno do pomieszczenia z jasnymi, jak i z ciemnymi meblami.

Chodniki do przedpokoju na metry

Większość dostępnych w tej kategorii produktów to chodniki do przedpokoju na metry. Oznacza to, że długość zamawianego chodnika możemy dopasować idealnie do wymiarów naszego przedpokoju. Chodniki do przedpokoju na metry są standardowo fabrycznie obszyte jedynie wzdłuż dłuższych boków. Oferujemy jednak możliwość skorzystania z dodatkowej usługi obszycia również krótszych boków chodnika do przedpokoju. Dzięki temu otrzymujemy gotowy i starannie wykończony chodnik do przedpokoju.

Dobór odpowiedniego chodnika do przedpokoju na metry ułatwia również szeroka rozmiarówka. W sklepie internetowym Komfort znajdziecie chodniki do przedpokoju o szerokości od 60 do aż 150 cm.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady