Filtry

Drzwi wewnętrzne

541 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Drzwi wewnętrzne

Ze względu na sposób montażu i koszt drzwi wewnętrzne to zwykle zakup na lata. Wybór odpowiednich drzwi wewnętrznych musi być dobrze przemyślany. Drzwi wewnętrzne powinny być oczywiście dopasowane do wystroju mieszkania i stanowić integralny element aranżacji. W przypadku drzwi wewnętrznych do kuchni, domowego biura czy pokoju gościnnego najlepiej wybrać model przeszklony. Takie drzwi wewnętrzne pozwalają na lepszy dostęp światła i nie sprawiają wrażenia zamkniętej przestrzeni. Na pełne drzwi możemy zdecydować się w łazience, toalecie czy sypialni, czyli pomieszczeniach, w których zależy nam na dyskrecji. Alternatywą w przypadku tych pomieszczeń są również drzwi wewnętrzne z mleczną szybą, która zapewnia prywatność, ale nadal przepuszcza część światła. 

Duże znaczenie ma również kolorystyka drzwi wewnętrznych. Kolor drzwi powinien być dopasowany do takich elementów jak ściany, podłoga lub meble w danym pomieszczeniu. Pozwoli to na stworzenie spójnej i jednolitej aranżacji. Drzwi wewnętrzne w sklepie Komfort to ponad 300 różnych modeli. Są to drzwi wewnętrzne renomowanych polskich producentów jak DRE czy Pol-Skone. Oferujemy drzwi wewnętrzne w bardzo szerokiej gamie kolorów. Są to między innymi drzwi wewnętrzne w różnych kolorach naturalnego drewna, jak i monokolorowe drzwi wewnętrzne białe, szare czy czarne. Szeroki wybór sprawia, że bez problemu znajdziecie w naszym sklepie nowoczesne drzwi wewnętrzne, jak i modele przeznaczone do klasycznych i tradycyjnych aranżacji.Drzwi wewnętrzne z ościeżnicą

W ramach naszej oferty dostępne są przede wszystkim drzwi wewnętrzne z ościeżnicą. Taki komplet pozwala na szybki i łatwy montaż drzwi wewnętrznych z ościeżnicą. Ościeżnice drzwi wewnętrznych wyposażone są w regulację, która pozwala na jej dopasowanie do otworu wejściowego. Jeśli szukacie aktualnie nowych drzwi wejściowych z ościeżnicą, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami w tej kategorii. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu drzwi wewnętrzne z ościeżnicą idealnie dopasowane do Waszego wnętrza.

Wybierz drzwi pokojowe, które podkreślą charakter Twojego wnętrza

Drzwi pokojowe są tylko pozornie nieistotnym elementem aranżacji. Tak naprawdę drzwi do pokoju są wstępem, zapowiedzią tego, jak dane pomieszczenie jest urządzone. Jakie drzwi pokojowe z ościeżnicą lub futryną wybrać do salonu?

Jeśli Twój salon urządzony jest w stylu rustykalnym, wówczas drzwi pokojowe także powinny mieć charakterystyczne cechy tego stylu. Drzwi do pokoju w stylu skandynawskim wyróżniają się prostotą, naturalnymi materiałami i jasnym kolorem, które wprowadzają do wnętrza przestrzeń, światło, lekkość i przyjemny klimat. Na co konkretnie zwrócić uwagę wybierając drzwi pokojowe z futryną lub ościeżnicą do skandynawskiego salonu?

Postaw raczej na jasne drewno. Drzwi pokojowe skandynawskie powinny być wykonane z jasnego, naturalnego drewna, które może być pokryte delikatnym lakierem lub olejem, podkreślającym naturalne słoje i strukturę drewna.

Styl skandynawski nie lubi przesady. Dlatego kupując drzwi pokojowe z futrynami, zwróć uwagę na to, czy produkt jest prosty i pozbawiony zbędnych zdobień. Jako że salon jest najczęściej przestrzenią większą – nie ograniczaj jej brakiem światła. Styl skandynawski stawia na maksymalne wykorzystanie naturalnego światła, więc drzwi pokojowe mogą mieć duże szklane panele, które wpuszczają do pomieszczenia większą ilości światła. Co jeszcze charakteryzuje ten styl? Funkcjonalność. Drzwi pokojowe z ościeżnicą są najlepszym wyborem, ponieważ umożliwiają jej regulowanie.

Jeśli wolisz styl minimalistyczny, wybierz drzwi pokojowe, które charakteryzują się czystymi liniami, prostotą formy oraz ograniczeniem zbędnych detali. Minimalistyczne drzwi pokojowe z futryną mają raczej gładką powierzchnię, neutralne kolory, niewielkie okucia oraz ukryte zawiasy.

Jeśli natomiast jesteś amatorem bardziej wyrazistych drzwi do pokoju, wybierz model ze złotymi, bogatymi zdobieniami. Taki drzwi pokojowe z pewnością będą doskonałym uzupełnieniem salonów, czy sypialni w stylu rustykalnym.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane produkty