Current Image

Filtry

LUSTRA ŁAZIENKOWE OWALNE

78 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Lustra łazienkowe owalne

Lustra łazienkowe owalne to uniwersalny dodatek, który wykorzystać możemy w przeróżnych aranżacjach łazienki. Odpowiednio dobrane lustro do łazienki owalne możemy wykorzystać w wielu klasycznych i tradycyjnych wnętrzach. Nie oznacza to oczywiście, że przy odrobinie wnętrzarskiego wyczucia po lustro do łazienki owalne nie możemy sięgnąć również w przypadku nowoczesnych designerskich aranżacji.

Kiedy warto postawić na lustra łazienkowe owalne? W jakich aranżacjach wnętrz owalne lustro łazienkowe będzie się prezentowało najlepiej? Elementy owalne najlepiej wyglądają w towarzystwie innych dekoracji i akcentów o zaokrąglonych, obłych kształtach. Na lustro łazienkowe owalne możemy więc zdecydować się w przypadku łazienki, w której wykorzystaliśmy takie elementy jak, chociażby owalna umywalka nablatowa, półokrągła kabina prysznicowa, czy zaokrąglona miska klozetowa. Z kolei do łazienki, w której dominują kąty proste i geometryczne kształty, możemy wybrać lustra prostokątne.

W sklepie internetowym Komfort lustra łazienkowe owalne to kilkadziesiąt modeli wyselekcjonowanych z oferty kilku różnych producentów. Są to między innymi owalne lustra łazienkowe Ruke czy Elita. Nieustannie staramy się również poszerzać ofertę naszego sklepu. Mamy więc nadzieję, że już wkrótce znajdziecie tu również owalne lustra do łazienki z katalogów innych producentów.

Lustro łazienkowe owalne podświetlane

Bardzo dużą popularnością cieszą się ostatnio lustra łazienkowe owalne z oświetleniem. Są to modele wyposażone w zintegrowane, ledowe źródła światła. Decydując się na takie lustro łazienkowe owalne podświetlane, nie musimy montować w strefie umywalkowej dodatkowego oświetlenia. Wbudowane w lustro ledowe lampy pozwalają w komfortowy sposób zrobić makijaż, ogolić się, czy wykonać inne codzienne czynności pielęgnacyjne. Dzięki zastosowaniu technologii LED lustro łazienkowe owalne z oświetleniem zużywa bardzo niewiele energii elektrycznej, a dodatkowo cechuje się niską awaryjnością i długą żywotnością?

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady