Current Image

Filtry

PŁYTKI CZARNE

70 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki czarne

Jeszcze kilka lat temu panowało powszechne przekonanie, że płytki czarne optycznie zmniejszają wnętrze i nadmiernie przytłaczają całą aranżację. Jednak od tego czasu projektanci wnętrz wielokrotnie pokazali, że umiejętnie wykorzystany kolor czarny może dodać klasycznej elegancji prawie każdemu wnętrzu. Dziś, coraz śmielej sięgamy po płytki czarne, które znalazły szereg zastosowań w różnego rodzaju nowoczesnych aranżacjach.

Płytki czarne w sklepie internetowym Komfort to ponad 50 różnych wzorów. Oferowane przez nas płytki czarne pochodzą między innymi z najnowszych katalogów marek Opoczno, Cersanit, Euroceramic czy Arte by Tubądzin. Są to zarówno małe czarne płytki cegiełki, kafelki w standardowych rozmiarach, jak i wielkoformatowe czarne płytki 60x120 czy 80x80 cm. Jeśli uważacie, że czarne płytki będą ciekawym dodatkiem do Waszego wnętrza, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi w tej kategorii produktami. Dokładamy również wszelkich starań, żeby nasz asortyment czarnych płytek był stale poszerzany o ceramikę w tym kolorze z najnowszych kolekcji.

Płytki czarne – połysk czy mat?

Czarne płytki na wysoki połysk czy klasyczny mat? Odpowiedź na to pytanie zależy w dużej mierze od tego, jaki styl zainspirował aranżację naszego wnętrza. Płytki czarne połysk to element dekoracyjny charakterystyczny dla wnętrz w stylu glamour. W takich aranżacjach czarne płytki błyszczące możemy połączyć z kilkoma akcentami w metalicznych kolorach: złotym lub miedzianym. Czarne płytki z połyskiem możemy wykorzystać również w ultranowoczesnych designerskich aranżacjach.

Bardzo dużą popularnością cieszą się jednak również płytki czarne matowe. Są to przede wszystkim płytki czarne mat imitujące beton lub surowy naturalny bazalt. Takie matowe czarne płytki sprawdzą się idealnie w roli dekoracji wnętrza loftowego lub industrialnego. Po czarne płytki matowe możemy sięgnąć również w przypadku wielu klasycznych aranżacji, na przykład łącząc je z płytkami białymi w ponadczasowy wzór szachownicy.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.