Umów się
Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj

CHODNIKI 60 CM

6 produktów
Filtry
   • Skład runa
   • Kolor
   • Wzór
   • Rozmiar (1)
   • Antypoślizgowy
   • Pomieszczenie
   • Rodzaj tkania
   • Cena

   Domyślnie

   chodnik, 60 cm, nowoczesny, abstrakcyjny, beżowy

   69,99 zł/mb

   Dostępny w 2-5 dni
   chodnik, 60 cm, nowoczesny, 3d, beżowy

   69,99 zł/mb

   Dostępny w 2-5 dni
   chodnik, 60 cm, nowoczesny, abstrakcyjny, beżowy

   29,99 zł/mb

   Różne rozmiary
   Dostępny w 2-5 dni
   chodnik, 60 cm, nowoczesny, gładki, brązowy

   29,99 zł/mb

   Różne rozmiary
   Dostępny w 2-5 dni
   -23
   chodnik, 60 cm, nowoczesny, gładki, brązowy

   22,97 zł/mb

   29,99 zł/mb

   Różne rozmiary
   Dostępny w 2-5 dni
   chodnik, 60 cm, nowoczesny, 3d, brązowy

   69,99 zł/mb

   Dostępny w 2-5 dni

   Chodnik 60cm

   Chodnik 60 cm to element wystroju, który wykorzystać możemy z powodzeniem zarówno w domu, jak i w obiektach użyteczności publicznej. W domu odpowiednio dobrany chodnik 60 cm może stać się ozdobą przedpokoju, korytarza czy schodów. Z kolei w przestrzeni publicznej chodniki wykorzystywane są często w hotelowych korytarzach czy biurach. Wszędzie tam, gdzie występuje ruch pieszy o dużym natężeniu i zależy nam na wyciszeniu przestrzeni i większym komforcie.

   W obiektach użyteczności publicznej stosuje się przede wszystkim chodniki 60 cm w neutralnych stonowanych kolorach. Zwykle wtapiają się one w całość aranżacji i raczej nie stanowią dekoracji samej w sobie. W przypadku chodników domowych mogą one z powodzeniem łączyć kwestie czysto praktyczne z estetycznymi. Z jednej strony chodnik 60 cm będzie również wyciszał i ocieplał pomieszczenie. Z drugiej strony, jeśli odpowiednio dopasujemy jego wzór, to może stać się również oryginalną i przyciągającą wzrok ozdobą korytarza czy przedpokoju.

   Chodniki 60 cm na metry

   Podobnie jak wszystkie inne chodniki dywanowe w naszej ofercie, również chodniki o szerokości 60 cm dostępne są w naszym sklepie na metry. Maksymalna długość rolki to w przypadku chodników 60 cm zwykle 25 lub 30 metrów bieżących. W przypadku zamówienia większej ilości można dowolnie wskazać, jak mają być podzielone poszczególne odcinki chodnika. Standardowo nasze chodniki 60 cm na metry posiadają obszyte dłuższe boki. Istnieje jednak możliwość skorzystania z usługi obszycia również krótszych boków chodnika na metry. Dzięki temu otrzymamy estetycznie wykończony produkt, idealnie dopasowany do wymiarów konkretnego pomieszczenia. Chęć skorzystania z takiej dodatkowej usługi należy zaznaczyć w trakcie składania zamówienia na chodnik 60 cm.

   Niezależnie od tego, czy szukacie chodnika 60 cm do domu, czy do firmy, zapraszamy do zapoznania się pełną ofertą tych funkcjonalnych dekoracji w sklepie Komfort. Oczywiście poza chodnikami o szerokości 60 cm w naszej stałej ofercie dostępne są również modele w innych, standardowych wymiarach.

   Zobacz powiązane produkty

   Zobacz powiązane Porady