leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

DESKI WC KLOZETOWE (SEDESOWE)

96 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Deski sedesowe do WC

Deski sedesowe do WC to element, o którym rzadko myślimy, planując wizualną aranżację całej łazienki. Jednak to właśnie deska sedesowa do WC ma duży wpływ na codzienny komfort korzystania z łazienki czy toalety. Głównym celem deski klozetowej jest oczywiście zabezpieczenie naszej łazienki i znajdujących się w niej przedmiotów przed bakteriami. Poza kwestiami praktycznymi i komfortem użytkowania deski klozetowe do WC powinny również współgrać z całym wystrojem łazienki.

Deska klozetowa – jaką wybrać?

W pierwszej kolejności powinniśmy upewnić się, że wybrana przez nas deska klozetowa jest kompatybilna z posiadaną muszlą. Oczywiście nie musimy się tym martwić, jeśli deskę sedesową do WC kupujemy od razu w komplecie z muszlą. Czołowi producenci ceramiki i armatury łazienkowej oferują obecnie różne typy desek sedesowych. Jaką więc deskę klozetową wybrać?

Najtańszym rozwiązaniem jest klasyczna deska sedesowa składająca się z dwóch elementów i prostego mocowania. Najpopularniejsze są białe deski klozetowe, w nowych kolekcjach znaleźć można jednak również wzory w innych kolorach, np. deski czarne, szare czy deski w kolorze naturalnego drewna.

Dużą popularnością cieszą się też deski do WC wolnoopadające. Są one nieco droższe, posiadają jednak mechanizm spowalniający opadanie deski i stanowią spore udogodnienie w codziennym korzystaniu z toalety. Wolnoopadające deski do WC powoli stają się standardem w domowych łazienkach.

Istnieją jednak jeszcze bardziej technicznie zaawansowane rozwiązania, stosowane są one jednak jak na razie na niewielką skalę. Należą do nich na przykład deski klozetowe ze wbudowaną baterią bidetową. Taka deska klozetowa jest znacznie droższa od klasycznych rozwiązań, dzięki niej toaleta zyskuje jednak dodatkową funkcję bidetu. Do nowoczesnych desek klozetowych należą również modele automatyczne. Tego rodzaju automatyczne deski klozetowe wyposażone są w czujnik ruchu i odpowiedni mechanizm, który samodzielnie zamyka klapę, gdy nikt nie korzysta z łazienki.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.