leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

PŁYTKI 30X30

223 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki 30x30

Płytki 30x30 to jeden ze stosunkowo standardowych rozmiarów płytek, po które sięgamy, urządzając kuchnię czy łazienkę. Płytki 30x30 możemy z powodzeniem wykorzystać także w aranżacji salonu, pomieszczenia wejściowego czy korytarza. Dostępne są oczywiście również odporne na mróz i wodę płytki 30x30 tarasowe, które możemy wykorzystać na zewnątrz. Takie płytki sprawdzą się jako element aranżacji balkonu, tarasu czy wejścia do domu.

Łącznie, płytki 30x30 cm to w naszym sklepie online ponad 300 różnych wzorów. W naszej stałej ofercie znajdziecie płytki 30x30 cm z katalogów czołowych polskich i europejskich producentów ceramiki. Są to między innymi płytki 30x30 Opoczno, Euroceramic, Arte by Tubądzin, Goccia czy Midas. Niezależnie od tego, czy planujecie nowoczesne, designerskie wnętrze, czy ciepłą, przytulną aranżację w tradycyjnym stylu zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi na naszej stronie płytkami 30x30 cm.

Płytki 30x30 lastryko, drewnopodobne, marmurowe i nie tylko

Pośród kilkuset dostępnych w naszym sklepie wzorów płytek nie zabrakło oczywiście najmodniejszych modeli ostatnich sezonów. Do takich popularnych trendów możemy zaliczyć na przykład płytki 30x30 marmurowe. Akcenty imitujące ten szlachetny kamień możemy z powodzeniem wykorzystać zarówno w ponadczasowych klasycznych wnętrzach, jak i w nowoczesnych aranżacjach. Bardzo dużą popularnością cieszą się również płytki 30x30 szare imitujące beton dekoracyjny. Po takie betonowe kafelki 30x30 sięgamy najczęściej w przypadku wnętrz w stylu loft lub surowych aranżacji industrialnych.

Jeśli zamiast sterylnych nowoczesnych aranżacji wolicie wnętrza inspirowane tradycyjnymi trendami, to możecie wybrać płytki 30x30 drewnopodobne. Płytki drewnopodobne wizualnie ocieplają wnętrze i pomagają stworzyć w nim przytulny klimat. Miłośnicy stylu vintage mogą sprawdzić również dostępne w naszym sklepie płytki 30x30 patchwork. Kafelki w stylu patchwork wykorzystać możemy na przykład w eklektycznych aranżacjach w stylu boho czy też we wnętrzach inspirowanych klimatami scandi.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Zobacz powiązane inspiracje

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.