leftImage
-14% z kodem
"KOM14C" tylko dla Klubowiczów Klubu Komfort Sprawdź >>
rightImage

Filtry

WITRYNY PROWANSALSKIE

2 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Witryny prowansalskie

Witryny prowansalskie wspaniale dopełnią przestrzeń rodem z południowo-wschodniej Francji. Kojarząca się z polami lawendy Prowansja jest niemal niekończącym się źródłem inspiracji, więc wnętrza urządzone w tym klimacie są coraz częściej spotykane również w polskich domach i mieszkaniach. Jeśli i nam marzy się aranżacyjna podróż do słynnego francuskiego regionu, witryna prowansalska będzie znakomitym wyborem.

Czym jednak charakteryzują się tego typu witryny? Styl prowansalski cechuje się łagodną, stonowaną paletą barw – stworzone w tym duchu aranżacje bazują przede wszystkim na bielach, jasnych szarościach oraz odcieniach beżu. W takich kolorach najczęściej utrzymane są też dostępne w sklepie Komfort witryny prowansalskie, dzięki czemu łatwo dopasujemy je zarówno do wystroju, jak i pozostałych elementów wyposażenia.

Jednak subtelna kolorystyka to nie wszystko, co wyróżnia meble prowansalskie – witryny są przy tym niezwykle praktyczne, podnosząc funkcjonalność pomieszczeń o różnym przeznaczeniu. Gdzie możemy wykorzystać witryny? Prowansja może zagościć w wielu wnętrzach naszego domu czy mieszkania – salonie, jadalni czy gabinecie. Tworząc dodatkową powierzchnię do przechowywania rozmaitych akcesoriów czy domowych drobiazgów, witryna prowansalska ułatwi zachowanie porządku i organizację przestrzeni. Możemy w niej trzymać książki, albumy ze zdjęciami, cenne pamiątki z podróży, a także zastawę stołową, komplety kieliszków czy butelki z ulubionymi trunkami.

Witryny w stylu prowansalskim

Za sprawą jasnej, stonowanej kolorystyki, witryny w stylu prowansalskim wprowadzają do wnętrza atmosferę ładu i harmonii. Co więcej, może nam również pomóc optycznie powiększyć pomieszczenie – do tej roli idealnie nadaje się witryna szklana prowansalska. Dzięki zastosowaniu przezroczystej, odbijającej światło powierzchni, wnętrze optycznie wydaje się większe, co docenią zwłaszcza właściciele małych mieszkań. Ponadto witryny w stylu prowansalskim ze szklanymi drzwiczkami pozwolą nam wyeksponować wybrane elementy wyposażenia czy dekoracje.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.