Current Image

Filtry

PŁYTKI PODŁOGOWE CZARNE

25 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki podłogowe czarne — zalety rozwiązania

Czarne płytki podłogowe to dość niekonwencjonalne rozwiązanie, z którym możemy spotkać się przede wszystkim w nowoczesnych i eleganckich aranżacjach wnętrz. Nie oznacza to jednak, że czerń odnajduje się wyłącznie w tych stylach — tak naprawdę jest to barwa dość uniwersalna. Zawsze będzie się prezentować tak samo dobrze i to jedna z wielu zalet tego rozwiązania.

Kolejnym atutem jest szeroka gama modeli — bez problemu znajdziesz płytki, które będą spełniać Twoje wymagania. Oferujemy szereg ciekawych propozycji, w tym m.in. płytki czarne podłogowe imitujące kamień, beton czy blachę. Wbrew pozorom są one łatwe w codziennym użytkowaniu i utrzymaniu w czystości. Większość materiałów, ze względu na swoją gęstą strukturę — nie absorbuje tak łatwo brudu czy płynów. Do wyczyszczenia płytek możesz używać dowolnych środków. Uważaj jedynie na szwy między kaflami, zwłaszcza jeśli są jasne.

Na co zwrócić uwagę, wybierając kafelki podłogowe czarne?

Pragniesz zakupić czarne kafelki podłogowe? Na co powinieneś zwrócić uwagę przy ich wyborze? Na materiał. Ma on ogromne znaczenie w kwestii trwałości. Wybór materiału będzie uzależniony przede wszystkim od pomieszczenia, w którym chcesz ułożyć czarne kafelki. W przypadku pomieszczeń o nasilonym ruchu, jak np. kuchnia — odporność na uszkodzenia czy wilgoć będzie szczególnie ważna.

Oprócz tego zwróć uwagę na wymiary kafelków, a także styl, w jakim zostały zaprojektowane. Czarne płytki podłogowe dostępne są w różnych wersjach. Mogą posiadać przeróżne wzory, a co się z tym wiąże — poszczególne opcje będą sprawdzać się w innych stylach wnętrz. Pamiętaj również, że czerń może pomniejszać optycznie przestrzeń. Jeśli więc dysponujesz niewielkim mieszkaniem, weź pod uwagę fakt, iż wymaga ono naprawdę przemyślanej aranżacji. W takim wnętrzu czerni nie może być za dużo, będzie bowiem działać przytłaczająco. Postaw jedynie na dodatkowe elementy w tej barwie!

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady