Filtry

SZTUCZNE TRAWY 2M

24 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Sztuczna trawa 2 m

Sztuczna trawa to prosty i stosunkowo niedrogi sposób na to, aby nasz balkon czy taras ozdobiła gęsta zielona trawa, która nie wymaga koszenia, podlewania, ani innych zabiegów pielęgnacyjnych. Ta specjalna wykładzina wykorzystywana jest coraz częściej nie tylko na balkonach i tarasach, ale również w ogrodach, strefach wejściowych do budynków czy różnego rodzaju lokalach komercyjnych. O tym, jak popularna stała się ostatnio sztuczna trawa 2 m, świadczy również oferta naszego sklepu online. Sztuczna trawa 2 m to aż kilkadziesiąt różnych produktów. Poszczególne produkty w kategorii sztuczna trawa 2 m różnią się nie tylko odcieniem. Do swojej aranżacji balkonu czy tarasu możecie dopasować także grubość sztucznej trawy 2 m czy też wysokość runa.

Sztuczna trawa na balkon 2 m – zalety

Co sprawia, że sztuczna trawa na balkon 2 m tak dobrze sprawdza się w aranżacji tej przestrzeni? Wykładzina imitująca trawę ma kilka istotnych zalet. Najważniejsze atuty tego rodzaju nawierzchni balkonu lub tarasu to:

  • Sztuczna trawa na balkon 2 m pozwala uzyskać efekt naturalnego trawnika w miejscach, w których jego założenie byłoby normalnie niemożliwe. Sztuczna trawa na balkon to także prosty sposób na trawnik, którego nie trzeba podlewać, kosić ani nawozić. Dobrej jakości produkty tego rodzaju mają bardzo gęste, miękkie runo i na pierwszy rzut oka są nie do odróżnienia od naturalnej trawy.
  • Sztuczna trawa na balkon 2 m jest odporna na wilgoć, niskie i wysokie temperatury oraz częste zmiany wilgotności. Za wykorzystaniem sztucznej trawy na balkonie czy tarasie przemawia również to, że jest ona wykonana z tworzyw odpornych na działanie promieni ultrafioletowych. Dzięki temu sztuczna trawa na balkon 2 m nie wyblaknie i nie traci swojego oryginalnego koloru nawet po długiej ekspozycji na słońce.
  • Położenie sztucznej trawy 2 m jest banalnie proste, a w razie konieczności można ją równie łatwo usunąć. Uniwersalna szerokość 2-metrowej rolki sprawia, że możecie wykorzystać ją w przypadku większości tarasów i balkonów. Jeśli sztuczną trawę chcecie położyć na większej powierzchni, to w naszym sklepie znajdziecie również tego rodzaju wykładziny w rolkach o szerokości 5 m.
  • Niezależnie od wybranego koloru sztuczna trawa na balkon czy taras nie wymaga żadnych specjalnych zabiegów konserwacyjnych. Bardzo łatwa jest również jej pielęgnacja. Sztuczną trawę możecie odkurzać i myć wodą z dodatkiem uniwersalnych detergentów.

Sztuczna trawa 2 m szeroka – nie tylko na balkon i taras

Sztuczna trawa szerokość 2 m to podłoże, który wykorzystać możecie nie tylko w aranżacji balkonu czy tarasu. Są sytuacje, w których sztuczna trawa szer. 2 m sprawdzi się także wewnątrz pomieszczeń. Taka wykładzina może być elementem wystroju różnego rodzaju lokali usługowych czy placówek edukacyjnych. Miękka i gęsta sztuczna trawa sprawdzi się na przykład w sali zabaw dla dzieci czy w przedszkolu. Na taką wykładzinę możecie zdecydować się również, urządzając pokój dziecięcy dla małego fana piłki nożnej. Sztuczna trawa może być również elementem strefy wejściowej do budynku firmy. Szczególnie jeśli chcecie zaoszczędzić na kosztach utrzymania naturalnego trawnika.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.