Current Image

Filtry

LAMPY W STYLU SKANDYNAWSKIM

44 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Lampy w stylu skandynawskim

Jasne kolory, naturalne materiały, światło i przestrzeń. To podstawowe elementy stylu skandynawskiego, czyli trendu, który pokochali miłośnicy pięknych wnętrz na całym świecie. Podobnie jak w przypadku każdego innego stylu architektonicznego, ważnym elementem aranżacji skandynawskich jest również oświetlenie. Lampy w stylu skandynawskim to w naszym sklepie całkiem obszerna kategoria, w której znajdziecie około 100 różnych modeli. Wszystkich miłośników skandynawskich klimatów zapraszamy do sprawdzenia, jakie lampy w stylu skandynawskim są aktualnie dostępne w naszym sklepie.

Lampy skandynawskie – jakie wybrać?

Nasze lampy w stylu skandynawskim to różne rodzaje oświetlenia, które wykorzystać możecie w aranżacjach inspirowanych tym minimalistycznym stylem. Jeśli szukacie lampy do salonu lub jadalni, możecie sprawdzić nasze lampy skandynawskie wiszące. Są to zarówno lampy pojedyncze, jak i przeznaczone do nieco większych pomieszczeń lampy 3, 4 czy nawet 5-punktowe. Wiszące lampy skandynawskie to jednak nie jedyny rodzaj oświetlenia, który znajdziecie w tej kategorii. Oferujemy także szeroki wybór minimalistycznych kinkietów. Takie ścienne lampy skandynawskie wykorzystać możemy w aranżacji przedpokoju czy korytarza. Na kinkiety decydujemy się często również w aranżacji skandynawskiego salonu czy sypialni. W tych pomieszczeniach lampy ścienne są zwykle dodatkowym źródłem światła uzupełniającym świetlną aranżację.

Lampy skandynawskie to przede wszystkim modele w charakterystycznych dla tego stylu kolorach. W kategorii tej dominują więc lampy skandynawskie czarne, białe czy szare. Jeżeli szukacie lampy skandynawskiej, która przełamie nieco monotonię takiej minimalistycznej aranżacji, to możecie sięgnąć po lampy skandynawskie złote czy miedziane. Niewielki metaliczny akcent będzie ciekawym i przyciągającym wzrok dodatkiem. Jeśli chodzi o materiały, to lampy skandynawskie to przede wszystkim modele metalowe. Dużą popularnością cieszą się na przykład lampy skandynawskie z ażurowym drucianym kloszem.

Zobacz powiązane produkty