Current Image

Filtry

PŁYTKI PODŁOGOWE SZARE

241 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki podłogowe szare

Szary to kolor, który podobnie jak biały, pasuje prawie do wszystkiego. Szarą podłogę jesteśmy w stanie zaaranżować w praktycznie każdym stylu architektonicznym. Płytki podłogowe szare to więc niezwykle uniwersalne modele, które sprawdzą się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacjach. Wiele zależy oczywiście od tego, jaki wzór szarych płytek podłogowych wybierzemy. Poza monokolorowymi szarymi płytkami w nowych kolekcjach producentów ceramiki znajdziemy również płytki podłogowe szare drewnopodobne, imitujące beton, marmur, granit czy inne rodzaje naturalnego kamienia.

Płytki podłogowe szare w sklepie internetowym Komfort to kilkaset różnych modeli płytek w różnych formatach i wielkościach. Nasze szare płytki podłogowe to przede wszystkim płytki gresowe. Są to kafelki o bardzo dobrych parametrach technicznych, wysokiej odporności na ścieranie i bardzo niskiej nasiąkliwości. Poza szarymi płytkami podłogowymi z gresu coś dla siebie w naszej ofercie znajdą również miłośnicy szarej terakoty.

Płytki podłogowe szare matowe czy z połyskiem?

W zależności od tego, czy wybierzemy płytki podłogowe szare matowe, czy z płytki szare z połyskiem, możemy osiągnąć całkowicie odmienny efekt aranżacyjny. Płytki podłogowe szare matowe to przede wszystkim tak modne ostatnio kafelki imitujące beton architektoniczny. Takie szare płytki podłogowe matowe to domena głównie nowoczesnych aranżacji. Możemy wykorzystać je zarówno w kuchni i łazience, jak i w nowoczesnym salonie. Duże powierzchnie z takich matowych szarych płytek podłogowych to na często domena stylu industrialnego.

Z kolei płytki podłogowe szare z połyskiem to przede wszystkim modele imitujące marmur czy inne rodzaje polerowanego kamienia. Takie kamienne szare płytki z połyskiem wykorzystać możemy zarówno w klasycznych aranżacjach, jak i we wnętrzach w stylu glamour. Płytki podłogowe szare z połyskiem mają jeszcze jedną zaletę. Ich błyszcząca powierzchnia odbija światło i optycznie powiększa pomieszczenie. Na szare płytki z połyskiem możemy się więc zdecydować w przypadku niewielkiej kuchni czy łazienki.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.