leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

DESKI PODŁOGOWE I PODŁOGI LITE

17 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Deski podłogowe lite

Drewno w naszych wnętrzach wykorzystywane jest od setek, jeśli nie tysięcy lat. Kiedyś deski podłogowe lite mogliśmy spotkać w prawie każdym domu. Dziś na takie rozwiązanie decydujemy się najczęściej w przypadku reprezentacyjnych pomieszczeń. Deski podłogowe lite powstają z jednego kawałka drewna. Dzięki temu na całej długości mają jednolitą strukturę i niepowtarzalny, naturalny rysunek słojów drewna. Finalny wygląd litych desek podłogowych zależy często od tego, w jaki sposób deska została zaimpregnowana. Proces impregnacji i zabezpieczenia litych desek może na przykład zmienić ich kolor, podkreślić usłojenie czy nadać im charakterystycznej struktury, jak na przykład w przypadku litych desek szczotkowanych.

Litych podłóg drewnianych nie zabrakło również w ofercie sklepu internetowego Komfort. Na naszych wirtualnych półkach znajdziecie deski podłogowe lite w wielu atrakcyjnych wybarwieniach. Jeśli planujecie trwałą, naturalną podłogę z drewna, to zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami w tej kategorii.

Lite deski podłogowe – dlaczego warto?

Lite deski podłogowe są naturalnym materiałem, który posiada kilka istotnych zalet. Po pierwsze lite deski podłogowe są niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dotyczy to szczególnie litych desek podłogowych z twardych gatunków drewna jak dąb, buk czy jesion. Lite deski podłogowe możemy również cyklinować. Pozwala to całkowicie odnowić podłogę bez konieczności jej wymiany. W przeciwieństwie do niektórych desek warstwowych lite deski podłogowe można cyklinować wiele razy.

Niezaprzeczalną zaletą litych desek podłogowych jest również to, że tego rodzaju podłoga pozwala stworzyć w pomieszczeniu ciepłą i przytulną atmosferę. Lite deski podłogowe są miłe w dotyku i można po nich chodzić nawet boso. Musimy jednak pamiętać, że lite deski podłogowe nie są przeznaczone do pomieszczeń z ogrzewaniem podłogowym. Częste zmiany temperatury mogłyby bowiem doprowadzić do odkształcania się litych desek.

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.