Umów się
Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj

DESKI PODŁOGOWE I PODŁOGI LITE

9 produktów
Filtry
   • Rodzaj wykończenia
   • Tonacja/barwa
   • Dostawca
   • Gatunek drewna
   • Sposób montażu
   • Grubość
   • Fazowanie (V fuga)
   • Szczotkowanie
   • Wzór
   • Kolekcja
   • Przeznaczenie
   • Cena

   Domyślnie

   deska lita, dąb rustykalny, faza 4-stronna

   309,99 zł/m2

   Dostępny w 1-3 dni
   deska lita, 1-lamelowa, olejowana, dąb klasyczny

   309,99 zł/m2

   Dostępny w 1-3 dni
   deska lita, lakierowana, dąb natur

   479,99 zł/m2

   Dostępny w 1-3 dni
   deska lita, dąb rustykalny, szczotkowana,

   309,99 zł/m2

   Dostępny w 1-3 dni
   deska lita, faza 4-stronna, dąb ciemny rustykalny

   309,99 zł/m2

   Dostępny w 1-3 dni
   deska lita, szczotkowana, 1-lamelowa

   309,99 zł/m2

   Dostępny w 1-3 dni
   deska lita, szczotkowana, bielona, 1-lamelowa

   309,99 zł/m2

   Dostępny w 1-3 dni
   deska lita, faza 4-stronna, dąb ciemny rustykalny

   309,99 zł/m2

   Dostępny w 1-3 dni
   deska lita, faza 4-stronna, dąb bielony

   309,99 zł/m2

   Dostępny w 1-3 dni

   Deski podłogowe lite

   Drewno w naszych wnętrzach wykorzystywane jest od setek, jeśli nie tysięcy lat. Kiedyś deski podłogowe lite mogliśmy spotkać w prawie każdym domu. Dziś na takie rozwiązanie decydujemy się najczęściej w przypadku reprezentacyjnych pomieszczeń. Deski podłogowe lite powstają z jednego kawałka drewna. Dzięki temu na całej długości mają jednolitą strukturę i niepowtarzalny, naturalny rysunek słojów drewna. Finalny wygląd litych desek podłogowych zależy często od tego, w jaki sposób deska została zaimpregnowana. Proces impregnacji i zabezpieczenia litych desek może na przykład zmienić ich kolor, podkreślić usłojenie czy nadać im charakterystycznej struktury, jak na przykład w przypadku litych desek szczotkowanych.

   Litych podłóg drewnianych nie zabrakło również w ofercie sklepu internetowego Komfort. Na naszych wirtualnych półkach znajdziecie deski podłogowe lite w wielu atrakcyjnych wybarwieniach. Jeśli planujecie trwałą, naturalną podłogę z drewna, to zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami w tej kategorii.

   Lite deski podłogowe – dlaczego warto?

   Lite deski podłogowe są naturalnym materiałem, który posiada kilka istotnych zalet. Po pierwsze lite deski podłogowe są niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dotyczy to szczególnie litych desek podłogowych z twardych gatunków drewna jak dąb, buk czy jesion. Lite deski podłogowe możemy również cyklinować. Pozwala to całkowicie odnowić podłogę bez konieczności jej wymiany. W przeciwieństwie do niektórych desek warstwowych lite deski podłogowe można cyklinować wiele razy.

   Niezaprzeczalną zaletą litych desek podłogowych jest również to, że tego rodzaju podłoga pozwala stworzyć w pomieszczeniu ciepłą i przytulną atmosferę. Lite deski podłogowe są miłe w dotyku i można po nich chodzić nawet boso. Musimy jednak pamiętać, że lite deski podłogowe nie są przeznaczone do pomieszczeń z ogrzewaniem podłogowym. Częste zmiany temperatury mogłyby bowiem doprowadzić do odkształcania się litych desek.