leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

LAMPY BIURKOWE

57 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Lampy biurkowe

Lampy biurkowe w domu, w przeciwieństwie do modeli typowo biurowych, pełnią zarówno funkcję praktyczną, jak i dekoracyjną. Podstawowym zadaniem lampy biurkowej jest oczywiście odpowiednie oświetlenie blatu biurka, czy stolika, na którym ją postawimy. Lampa biurkowa powinna być więc wyposażona w źródło światła o mocy umożliwiającej komfortowe czytanie, pisanie czy pracę przy komputerze. Zdecydowanie największym powodzeniem cieszą się lampy biurkowe regulowane. W takich modelach możemy dowolnie ustawić kąt padania światła i dostosować go do wykonywanej akurat pracy. Kupując lampę biurkową do domu, warto jednak zwrócić uwagę również na kwestie czysto estetyczne. Dzięki szerokiej ofercie lamp biurkowych w naszym sklepie internetowym z łatwością znajdziecie model, który będzie nie tylko praktyczny i funkcjonalny, ale stanie się również ozdobą domowego biura czy kącika do pracy w salonie. Wśród kilkudziesięciu modeli tego rodzaju oświetlenia w naszym sklepie znajdziecie zarówno lampy biurkowe nowoczesne, jak i modele zaprojektowane z myślą o bardziej tradycyjnych aranżacjach. Jeśli szukacie praktycznej i gustownej lampy na biurko, zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi w tej kategorii produktami.

Lampa biurkowa – biała, czarna czy złota?

Kolor lampy biurkowej powinniśmy oczywiście dopasować do całej aranżacji pomieszczenia i koloru innych elementów wystroju. Najbardziej uniwersalnym wyborem będą lampy biurkowe w stonowanych kolorach. Lampa biurkowa biała czy czarna sprawdzi się jako dodatek zarówno do klasycznych, jak i nowoczesny aranżacji wnętrz. Lampy biurkowe czarne i białe wykorzystać możemy także w aranżacjach skandynawskich, czy tak modnych ostatnio wnętrzach loftowych.

Jeśli szukacie nieco bardziej efektownych i rzucających się w oczy modeli, możecie wybrać lampy biurkowe złote. Niewielki złoty akcent wykorzystać możemy w naprawdę różnych stylach architektonicznych. Coraz większą popularnością cieszą się również lampy biurkowe miedziane lub z miedzianymi elementami. Po taki akcent możemy sięgnąć na przykład w aranżacjach loftowych czy industrialnych.

Zobacz powiązane produkty

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.