Current Image

Filtry

PŁYTKI NIEBIESKIE

44 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki niebieskie

Niebieski to kolor o wielu obliczach. Czasem łagodny i sprzyjający relaksowi, czasem głęboki i niezwykle elegancki. Różne odcienie koloru niebieskiego dają nam duże możliwości aranżacyjne. Po płytki niebieskie możemy z powodzeniem sięgnąć zarówno w przypadku designerskich nowoczesnych wnętrz, jak i aranżacji inspirowanych wnętrzarską klasyką.

Płytki niebieskie w sklepie Komfort to kilkadziesiąt różnych wzorów z oferty polskich producentów ceramiki. Oferujemy między innymi płytki niebieskie Opoczno, Tubądzin czy Cersanit. Jeśli w swoim wnętrzu chcecie postawić na jeden z odcieni tego klasycznego koloru, to zachęcamy do sprawdzenia, jakie płytki niebieskie są aktualnie dostępne w naszym sklepie.

Płytki niebieskie patchwork i marmur – nowe modne trendy

Płytki niebieskie to nie tylko klasyczne monokolorowe wzory. W kategorii tej oferujemy również płytki niebieskie inspirowane najnowszymi trendami wnętrzarskimi. Jednym z bestsellerów kilku ostatnich sezonów są na przykład płytki niebieskie marmur. Dekoracyjne elementy marmurowe przeżywają obecnie prawdziwy renesans. Na płytki niebieskie marmurowe możemy zdecydować się zarówno w aranżacjach klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Niebieskie płytki marmur mogą być strzałem w dziesiątkę również w przypadku kuchni czy łazienki w stylu glamour. Na marmurowe płytki w niebieskim odcieniu decydujemy się jednak nie tylko w przypadku kuchni i łazienki. Ściana czy podłoga z takich płytek może być również bardzo atrakcyjną i przyciągającą wzrok dekoracją salonu. W tym pomieszczeniu możemy postawić na wielkoformatowe płytki niebieskie o wymiarach 80x80 czy nawet 60x120 cm. Taki format płytek pozwoli nam optycznie powiększyć wnętrze i nadać mu wrażenie dużej, jednolitej przestrzeni.

Wśród najmodniejszych ostatnio nowych wzorów niebieskich płytek coś dla siebie znajdą również miłośnicy wnętrz minimalistycznych i aranżacji inspirowanych klimatami vintage. Ciekawym dodatkiem do takiego wnętrza mogą być wzorzyste płytki niebieskie patchwork. Na takie niebieskie płytki patchwork możemy zdecydować się na przykład nad blatem w kuchni czy na podłodze w niewielkiej łazience.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.