Current Image

Filtry

WITRYNY RETRO

2 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Witryny retro

Witryny retro to świetna propozycja dla miłośników aranżacji inspirowanych minionymi epokami. Kategoria ta obejmuje między innymi witryny vintage, które dzięki zastosowaniu określonych barw czy odpowiedniemu wykończeniu, przywołują na myśl skojarzenia ze stylistyką z lat 20. czy 50. lub wzornictwem z końca XX wieku. Witryna retro doskonale sprawdzi się też we wnętrzach eklektycznych, czyli łączących różne style. Niezależnie od tego, w jakim pomieszczeniu stanie nasza retro witryna, możemy mieć pewność, że nada mu zupełnie nowy, wyjątkowy charakter.

Dostępne w sklepie Komfort witryny retro możemy bardzo łatwo wkomponować w wystrój pomieszczenia. Stonowane, jasne barwy pasują do większości koncepcji aranżacyjnych, a subtelne, stylizowane na dawne wzornictwo wprowadzi do wnętrza oryginalny akcent. Jednak witryny retro to nie tylko stylowy, ale także praktyczny element wyposażenia wnętrza. Zapewniają dodatkową przestrzeń do przechowywania rozmaitych przedmiotów, co ułatwia zachowanie porządku w pomieszczeniu.

Witryna retro to świetne rozwiązanie na przykład do salonu, gdzie przyda nam się do przechowywania albumów ze zdjęciami, dekoracji czy drobiazgów, do których chcemy mieć szybki dostęp. Witryny w stylu retro sprawdzają się również w jadalniach – można w nich trzymać zastawę stołową, kieliszki, sztućce, tekstylia czy ulubione trunki. Gdzie jeszcze można stanąć witryna? Retro kredens będzie też funkcjonalnym uzupełnieniem aranżacji gabinetu, gdzie rozwiąże problem piętrzących się na biurku dokumentów i segregatorów czy nieuporządkowanych akcesoriów komputerowych.

Witryny szklane retro

Witryna szklana retro to znakomity sposób na wyeksponowanie wybranych przedmiotów czy ozdób. Za szklanymi drzwiczkami możemy ustawić cenną pamiątkę, zdjęcie z niezapomnianej podróży czy własnoręcznie wykonany przez pociechę prezent. Ponadto szklana witryna w stylu retro pomoże nam optycznie powiększyć wnętrze – szklana, odbijająca światło powierzchnia sprawi, że będzie ono wydawało się przestronniejsze.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.