Current Image

Filtry

CHODNIKI SZARE

51 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Chodniki szare

Szare chodniki to wyjątkowo uniwersalny element dekoracyjny, który możemy wykorzystać w naprawdę wielu wnętrzarskich aranżacjach. Zastanawiacie się, gdzie będzie pasował szary chodnik? Kolor ten sprawdzi się świetnie na przykład w towarzystwie pasteli. Chodniki szare staną się więc ozdobą pomieszczenia z akcentami w kolorze pudrowego różu czy pastelowej mięty. Jeśli preferujecie bardziej zdecydowane kolory, to szary chodnik będzie się komponował również z odcieniami koloru żółtego, błękitnego oraz z kilkoma innymi, żywymi barwami. Szary chodnik to strzał w dziesiątkę w przypadku osób, które lubią częste zmiany wystroju. Dzięki jego uniwersalności, szary chodnik znajdzie zastosowanie w różnych, mieszkaniowych stylizacjach.

To, jaki szary chodnik wybrać, zależy nie tylko od wystroju naszego mieszkania, ale również od funkcji jaką ma on pełnić. Jeśli kupujemy szary chodnik do pomieszczenia wejściowego czy przedpokoju, warto postawić na odporne na ścieranie i wytrzymałe materiały. W większości przypadków odpowiedni będzie szary chodnik z włókien syntetycznych. Z kolei jeśli chodnik ma nas przede wszystkim chronić przed chłodną podłogą, możemy wybrać chodnik wełniany, taki z dodatkiem wełny lub nawet puszysty chodnik shaggy. Musimy jednak pamiętać, że taki chodnik z naturalnych materiałów może się nie sprawdzić w intensywnie eksploatowanych pomieszczeniach. Naturalne materiały są często delikatniejsze niż syntetyczne włókna, a ich utrzymanie w czystości będzie bardziej kłopotliwe.

Szary chodnik na metry?

W wielu sytuacjach idealne dopasowanie wymiarów chodnika dywanowego do rozmiarów pomieszczenia może być trudne. Projekty domów i mieszkań różnią się między sobą, a chodniki dywanowe dostępne są zwykle w kilku standardowych rozmiarach. Rozwiązaniem do niestandardowych wnętrz może być szary chodnik na metry. Sklep Komfort oferuje kilkadziesiąt wzorów szarych chodników na metry. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy dopasować szary chodnik idealnie do naszego wnętrza. Warto też wspomnieć, że szare chodniki Komfort dostępne są w kilku szerokościach. Kupując taki chodnik, możemy także zamówić usługę maszynowego obszycia jego krótszych boków.

Chodniki do przedpokoju na metry

Większość dostępnych w tej kategorii produktów to chodniki do przedpokoju na metry. Oznacza to, że długość zamawianego chodnika możemy dopasować idealnie do wymiarów naszego przedpokoju. Chodniki do przedpokoju na metry są standardowo fabrycznie obszyte jedynie wzdłuż dłuższych boków. Oferujemy jednak możliwość skorzystania z dodatkowej usługi obszycia również krótszych boków chodnika do przedpokoju. Dzięki temu otrzymujemy gotowy i starannie wykończony chodnik do przedpokoju.

Dobór odpowiedniego chodnika do przedpokoju na metry ułatwia również szeroka rozmiarówka. W sklepie internetowym Komfort znajdziecie chodniki do przedpokoju o szerokości od 60 do aż 150 cm.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady