Current Image

Filtry

LISTWY DEKORACYJNE DO PŁYTEK I GLAZURY

73 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Listwy dekoracyjne do płytek

Listwy dekoracyjne do płytek to detale, których podstawowym zadaniem jest dopełnienie aranżacji ścian i podłogi w łazience czy kuchni. Pozwalają one na stworzenie na płytkach atrakcyjnego wzoru, a często służą również jako granica wyznaczająca poszczególne strefy w pomieszczeniu wyłożonym płytkami. Listwy dekoracyjne do płytek stosuje się często także jako element łączący dwa różne rodzaje nawierzchni. Dobrym przykładem takiego zastosowania są listwy dekoracyjne do płytek pomiędzy dwoma rodzajami kafelków w różnych kolorach lub o odmiennej strukturze.

Wbrew pozorom listwy dekoracyjne do płytek mają jednak nie tylko funkcje czysto wizualne. W zależności od tego, jakie listwy wybierzemy, mogą one mieć również praktyczne zalety. Zabezpieczają ścianę przed podciekaniem wilgoci czy niwelują ostre krawędzie.

Listwy dekoracyjne do płytek ceramicznych to w sklepie Komfort około 100 różnych wzorów. Jeżeli szukasz oryginalnego uzupełnienia aranżacji ścian w łazience, zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą dekoracyjnych listew do płytek.

Listwy dekoracyjne do płytek ceramicznych – jaki wybrać?

Listwy dekoracyjne do płytek ceramicznych mogą być wykonane z różnych materiałów. Najczęściej spotykanym rozwiązaniem są po prostu ceramiczne listwy dekoracyjne wykonane z takiego samego materiału jak płytka. Są to po prostu dekory, najczęściej w kształcie podłużnej, wąskiej listwy. Wielu producentów oferuje jednak również szklane listwy dekoracyjne. Wykonane z tego materiału listwy będą się świetnie prezentować w różnych łazienkowych aranżacjach. Sporą popularnością cieszą się także metalowe listwy dekoracyjne do płytek. Są one najczęściej wykonane z aluminium lub stali nierdzewnej. Cechują się nie tylko estetycznym, nowoczesnym wyglądem, ale są również niezwykle trwałe. Metalowe listwy dekoracyjne do płytek stosuje się zwykle w miejscach, w których kończy się nawierzchnia z płytek. Istnieją również specjalne dekoracyjne listwy narożne, montowane na styku dwóch ścian lub ściany z podłogą.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.