leftImage
Komfortowy Remont
łazienki, płytki, podłogi, drzwi, kuchnie, meble do -30% Sprawdź >>
rightImage

Filtry

SZCZOTKI DO WC

88 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Szczotki do WC

Każdy z nas słyszał chyba powiedzenie, że diabeł tkwi w szczegółach. Dotyczy ono również urządzania i aranżowania naszych wnętrz. Często to właśnie niewielkie detale, dekoracje czy akcesoria decydują o tym, jaki będzie finalny odbiór naszej aranżacji. Nic więc dziwnego, że coraz częściej nawet czysto użytkowe przedmioty przyjmują formę, dzięki której mogą być ciekawym uzupełnieniem wizualnej aranżacji pomieszczenia. Dotyczy to, nawet tak zdawałoby się banalnych akcesoriów jak szczotki do WC. W nowych kolekcjach łazienkowych akcesoriów znajdziecie wiele modeli szczotek do WC, które sprawią, że przestanie być to wstydliwie chowany w zakamarkach łazienki przedmiot.

Szczotki do WC to w sklepie internetowym Komfort kilkadziesiąt produktów inspirowanych różnymi wnętrzarskimi trendami. W naszej ofercie znajdziecie nie tylko uniwersalne szczotki do WC białe czy czarne, ale również modele w nieco odważniejszych wersjach kolorystycznych. W stałej sprzedaży posiadamy szczotki do WC z kolekcji akcesoriów łazienkowych takich marek jak Homla, Bisk, Omnires, Strohm Teka, Duravit czy Deante.

Szczotki do WC ceramiczne, drewniane i stalowe

Szeroki wybór produktów pozwala dobrać styl kolor i materiał szczotki do WC do całej aranżacji łazienki. Ze względów praktycznych najczęściej sięgamy po szczotki do WC ceramiczne, a także szczotki stalowe. W wielu klasycznych łazienkach lub wnętrzach inspirowanych tradycyjnymi trendami sprawdzą się jednak również szczotki do WC drewniane. Duże znaczenie ma oczywiście także kolor szczotki. Poza klasycznymi modelami w kolorze czarnym lub białym w naszym sklepie znajdziecie również szczotki do WC w różnych metalicznych kolorach. W łazience w stylu industrialnym możemy postawić na szczotki do WC miedziane, natomiast w aranżacji w stylu glamour lub niektórych łazienkach klasycznych wykorzystać możemy szczotki do WC złote. Przed zakupem konkretnego modelu warto zwrócić także uwagę na to, czy jest to wolnostojąca szczotka do WC, którą możemy umieścić w dowolnym miejscu, czy też model wymagający montażu do ściany.

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.