Current Image

Filtry

PŁYTKI PODŁOGOWE DO PRZEDPOKOJU

646 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki podłogowe do przedpokoju — czym powinny się charakteryzować?

Przymierzasz się do zakupu płytek podłogowych, jednak nie wiesz, na co zwrócić uwagę? Przedpokój - z racji, że łączy pomieszczenia o odrębnych funkcjach - jest często eksploatowany. Z tego też względu wybór odpowiednich płytek podłogowych jest niebywale istotny! Płytki powinny charakteryzować się przede wszystkim wysoką odpornością na ścieranie. Jak możesz sprawdzić, czy płytki są odporne? Zwróć uwagę na parametr PEI. Im jest wyższy, tym odporniejsze są płytki. Do przedpokoju wskazana jest klasa 4 lub 5 PEI.

Kafelki podłogowe do przedpokoju — jak ułożyć w wąskim przedpokoju?

Wąski przedpokój wydaje się być sporym ograniczeniem dla położenia płytek. Czy tak rzeczywiście jest? Nie do końca. Kafelki podłogowe w przedpokoju, który jest niewielki, najlepiej układać wzdłuż. Będzie to prostsze dla specjalisty i dodatkowo zapewni świetne efekty wizualne. Korytarz będzie sprawiał wrażenie o wiele dłuższego.

W przypadku wąskiego korytarza ważny jest dobór płytek o odpowiednim rozmiarze. Jeśli będą one dość spore, ich montaż będzie trudniejszy, z kolei efekt końcowy może być mniej zadowalający.

Płytki podłogowe — przedpokój ma ogromne znaczenie

Przedpokój jest bardzo często pomijany, jednak ze względu na to, że łączy pomieszczenia w mieszkaniu — pełni bardzo ważną rolę. Warto więc zadbać o jego ciekawą aranżację. Płytki podłogowe w przedpokoju, w zależności od Twoich preferencji — mogą optycznie powiększać lub pomniejszać przestrzeń. Nawiązywać do stylu nowoczesnego, klasycznego czy też rustykalnego.

Płytki podłogowe na przedpokój dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych oraz mogą imitować przeróżne, ciekawe materiały, dzięki czemu z ich pomocą stworzysz niebanalną przestrzeń. Taką, która Ci odpowiada oraz taką, w której czujesz się dobrze! Masz jakieś pytania? Nie wiesz, które dokładnie płytki wybrać? Odezwij się do nas!

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.