Current Image

Filtry

WYKŁADZINY DYWANOWE 3M

20 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Wykładziny dywanowe 3m

Wykładziny dywanowe to połączenie funkcjonalności i nowoczesnego, estetycznego wyglądu. Lista zalet wykładzin dywanowych jest całkiem długa. Wykładziny dywanowe 3m mają bardzo dobre właściwości termoizolacyjne. Dzięki temu ocieplają wizualnie i pomagają ogrzać pomieszczenie. Wykładziny dywanowe 3m posiadają również bardzo dobre właściwości akustyczne. Skutecznie tłumią odgłos kroków czy przesuwanych mebli. Właściwości termoizolacyjne i akustyczne to jednak nie koniec plusów tego rodzaju podłóg. Wykładziny dywanowe 3m mają także właściwości antypoślizgowe i zabezpieczają podłogę przed ewentualnymi uszkodzeniami. Bardzo dużą zaletą takich podłóg jest również to, że wykładziny dywanowe możemy położyć na istniejącej już podłodze z paneli, płytek czy drewnianych desek.

Największą popularnością cieszą się wykładziny dywanowe 3m wykonane z takich syntetycznych włókien jak poliamid czy polipropylen. Tego rodzaju wykładziny dywanowe cechują się wysoką trwałością i odpornością na plamy. Wykładziny dywanowe z poliamidu czy polipropylenu są również bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne, ścieranie czy odkształcenia. Odpowiednio dobrana wykładzina dywanowa 3m będzie więc rozwiązaniem, które posłuży nam przez długi czas.

Wykładzina dywanowa 3m Komfort

Większość dostępnych w naszym sklepie wykładzin dywanowych to modele w rolkach o szerokości 4 i 5m. Są jednak sytuacje, w których o wiele lepiej sprawdzą się wykładziny o mniejszej szerokości jak na przykład wykładziny dywanowe 3m. Wykładziny w takich rolkach mogą być przydatne na przykład w sytuacjach, gdy szukamy praktycznej nawierzchni do biurowego czy hotelowego korytarza. Wykładziny dywanowe 3m Komfort to wyselekcjonowane wzory o optymalnych parametrach technicznych. W zależności od wybranego typu nasze wykładziny można wykorzystać zarówno w przestrzeni mieszkalnej, jak i w obiektach użyteczności publicznej. Informacje o klasie użytkowej konkretnych wykładzin dywanowych 3m możecie znaleźć, korzystając z menu znajdującego się po lewej stronie na stronie kategorii.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.