leftImage
Multirabaty
- więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

LUSTRA ŁAZIENKOWE W SREBRNEJ RAMIE

24 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Lustra łazienkowe w srebrnej ramie

Niezależnie od tego, czy urządzamy główną łazienkę, czy niewielką toaletę, to jednym z niezbędnych elementów wyposażenia tego pomieszczenia jest lustro nad umywalką. Jako że do aranżacji łazienek już dawno przestaliśmy podchodzić wyłącznie w kategoriach funkcjonalności, to lustra łazienkowe są często również elementem dekoracyjnym tego pomieszczenia. Duże znaczenie ma więc kształt lustra i kolor jego oprawy. W ramach naszej oferty dostępne są różne rodzaje luster do łazienki, w tym również ponadczasowe i uniwersalne lustra łazienkowe w srebrnej ramie. W tej kategorii oferujemy kilkadziesiąt produktów z najnowszych kolekcji czołowych polskich i europejskich producentów łazienek. W stałej sprzedaży posiadamy między innymi owalne, okrągłe i prostokątne lustra łazienkowe w srebrnej ramie Ruke, Elita, Roca, Koło czy Venti.

Lustro do łazienki w srebrnej ramie – aranżacje

Srebrne dekoracje, w tym oczywiście lustro do łazienki w srebrnej ramie to stosunkowo uniwersalny dodatek, po który można śmiało sięgnąć w różnych aranżacjach łazienki. Lustro w srebrnej ramie do łazienki to przede wszystkim dodatek do klasycznych aranżacji tego pomieszczenia. Lustro łazienkowe w srebrnej ramie będzie pasowało zarówno do klasycznej łazienki w stonowanych kolorach, jak i do nieco odważniejszych aranżacji. Kluczem jest wykorzystanie, poza lustrem, również kilku innych niewielkich dodatków w kolorze srebrnym. Mogą to być na przykład chromowane baterie łazienkowe, srebrne metalowe półki do łazienki czy inne detale.

Lustra łazienkowe w srebrnej ramie sprawdzą się świetnie również w wielu nowoczesnych, designerskich aranżacjach. Podobnie jak w przypadku łazienki klasycznej lustro w srebrnej ramie powinno korespondować z innymi metalicznymi dodatkami w łazience.

Błyszczące, polerowane srebro będzie jak najbardziej na miejscu również w przypadku aranżacji glamour. W takim wnętrzu srebrne lustro łazienkowe możemy zestawić na przykład z płytkami imitującymi czarny marmur.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.