Current Image

Filtry

BRODZIKI PROSTOKĄTNE

712 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Brodziki prostokątne

Brodziki prostokątne to klasyczne rozwiązanie, po które sięgamy od lat. Uniwersalny kształt brodzików prostokątnych sprawia, że możemy zamontować je zarówno w narożniku łazienki, jak i w centralnym punkcie ściany. Tak zwana ustawność to nie jedyna zaleta brodzików na planie prostokąta. Sporym atutem jest również komfort i wygoda codziennych kąpieli oferowane przez takie modele brodzików. W brodziku na planie prostokąta będziemy mieli o większe pole manewru niż w brodzikach półokrągłych czy pięciokątnych.

W naszym sklepie internetowym oferujemy aż kilkaset modeli brodzików prostokątnych. Są to produkty z najnowszych kolekcji czołowych polskich i europejskich producentów armatury. Niezależnie od tego, w jakim stylu chcecie zaaranżować łazienkę, zapraszamy do sprawdzenia naszych brodzików prostokątnych.

Brodzik prostokątny – materiał, wysokość i kolor

Kształt brodzika to nie jedyna decyzja, jaką będziemy musieli podjąć w trakcie urządzania łazienki. Brodziki prostokątne to bardzo szeroka kategoria obejmująca modele o różnej wysokości, wykonane z różnych materiałów, a nawet w różnych kolorach. Jaki brodzik prostokątny będzie więc najlepszy do naszej łazienki?

Na wstępie warto określić, czy lepszy dla nas będzie brodzik prostokątny wysoki, czy raczej model niski lub nawet brodzik prostokątny płaski, montowany na równi z posadzką w łazience. Wysoki brodzik prostokątny możemy wykorzystać jak niewielką wannę. Przyda się na przykład przy kąpieli niemowlaka, szybkim ręcznym praniu czy kąpieli domowego pupila. Z drugiej jednak strony wysokie ścianki brodzika mogą utrudniać korzystanie z niego przez osoby starsze. Bardzo dużą popularnością cieszą się także brodziki prostokątne niskie. Są one najczęściej wykorzystywane w tak modnych ostatnio kabinach typu walk in.

W bardzo szerokiej ofercie brodzików prostokątnych dostępne są nie tylko modele w standardowym i uniwersalnym kolorze białym. Kilku producentów armatury łazienkowej postanowiło pójść o krok dalej i oferują brodziki prostokątne czarne lub szare. Po takie modele sięgamy często, urządzając łazienki w stylu industrialnym, loftowym czy skandynawskim.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.