Current Image

Filtry

MOZAIKI SREBRNE

19 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Mozaika srebrna

Chcesz optycznie powiększyć ciasną łazienkę? Podoba Ci się styl glamour? W takim razie odważ się wprowadzić do wnętrz niebanalne dekoracje – takie jak srebrna mozaika! W małej łazience wystarczy niewielki obszar, na którym pojawi się mozaika srebrna, aby całość zyskała wyjątkowy charakter. Dzięki temu, że płytki odbiją światło lamp, pomieszczenie od razu nabierze głębi i wyda się większe!

A w dużej łazience? Mozaiki srebrne dobrze sprawdzą się zastosowane w strefie mokrej: wokół prysznica lub wanny. Srebrny kolor sprawi, że za każdym razem podczas kąpieli poczujesz się jak w luksusowym spa! Łazienka zyska także bardzo elegancki charakter – nawet jeśli pozostałe elementy wystroju dobierzesz oszczędnie.

Płytki mozaika srebrna

Styl glamour nie jest jedynym, w którym dobrze wyglądają błyszczące płytki. Srebrna mozaika może pojawić się również w łazienkach nowoczesnych, urządzonych w stylu boho, a nawet industrialnym. Duże znaczenie ma reszta aranżacji.

Jeśli srebrną mozaikę w łazience otoczysz motywami roślinnymi (lub nawet żywymi roślinami) i dodasz do niej kolory ziemi, stworzysz oryginalne wnętrze w stylu boho. Towarzystwo płytek w kolorze czerni oraz nowoczesnych akcesoriów sprawi z kolei, że srebrna mozaika świetnie uzupełni industrialną lub loftową łazienkę.

Płytki mozaika srebrna – rozmiar

Wybierając srebrną mozaikę do łazienki, zwróć uwagę na rozmiar płytek oraz ich kolor. Srebro, jak każda barwa, jest dostępne w różnych odcieniach: od jasnych i połyskujących po stonowane, kojarzące się z metalem. Płytki różnią się także wielkością. Projektanci zwykle wprowadzają do łazienek srebrną mozaikę ułożoną z niewielkich płytek w kształcie kwadratów. Taka mozaika to dobry wybór zarówno do małych, jak i przestronnych łazienkach.

W sklepie Komfort możesz wybierać spośród płytek o innych kształtach. Ułóż mozaikę z dużych kwadratów, wąskich prostokątów albo mieszanki płytek o nieregularnym kształcie! Kompozycja, którą otrzymasz, będzie wyjątkowa i najlepiej podkreśli Twój styl oraz charakter wnętrz w Twoim domu.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady