Current Image

Filtry

GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE 45CM

30 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Grzejniki łazienkowe 45cm

Grzejnik łazienkowy to pozycja obowiązkowa na liście wyposażenia każdej łazienki czy toalety. Komfort termiczny ma niebagatelny wpływ na komfortowe korzystanie z tego rodzaju pomieszczeń. Niewielkie wymiary łazienek sprawiają jednak, że nie zawsze możemy pozwolić sobie na montaż bardzo dużego grzejnika łazienkowego. Zdarzają się na przykład sytuacje, w których grzejnik łazienkowy musimy zamontować pod oknem lub bezpośrednio nad muszlą klozetową. Z oczywistych względów takich miejscach nie zmieszczą się klasyczne modele o wysokości 100 czy 120 cm. W ofercie kilku marek armatury łazienkowej dostępne są jednak niestandardowe grzejniki łazienkowe 45cm, 50cm itp. Decydując się na taki niski grzejnik łazienkowy 45 cm, warto jednak zwrócić uwagę na to, czy posiada on odpowiednią moc do ogrzania całego pomieszczenia.W naszym sklepie online znajdziecie również wiele innych produktów dedykowanych dla łazienek o ograniczonej powierzchni. Niezależni od tego, czy urządzacie dużą, czy małą łazienkę, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

Grzejnik łazienkowy biały 45 cm, a może czarny, złoty lub szary?

Przez wiele lat z grzejnikami łazienkowymi, niezależnie od ich rozmiaru czy kształtu kojarzyły nam się przede wszystkim modele w kolorze białym. Nowoczesne trendy mieszkaniowe pokazały jednak dobitnie, że w łazience świetnie sprawdzają się również dodatki w innych, dużo bardziej wyrazistych kolorach. W nowych kolekcjach armatury błyskawicznie zaczęły pojawiać się grzejniki łazienkowe 45cm czarne, szare czy nawet złote. Po takie modele możemy sięgnąć, urządzając na przykład łazienki skandynawskie, industrialne, czy loftowe.

Niektóre marki zaczęły oferować również grzejniki łazienkowe 45 cm chromowane. Takie wykonane z polerowanej stali modele mogą być uzupełnieniem nowoczesnych, designerskich aranżacji łazienkowych. Po takie błyszczące modele grzejników łazienkowych możemy sięgnąć również, urządzając pełną blasku i efektownych dodatków łazienkę w stylu glamour.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.