Current Image

Filtry

DRZWI WEWNĘTRZNE POLSKONE

149 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Drzwi wewnętrzne Polskone

Na przestrzeni ponad trzech dekad marka Pol-skone wypracowała sobie zasłużoną pozycję jednego z liderów w branży stolarki budowlanej. Jednym ze sztandarowych produktów tej firmy są drzwi wewnętrzne Polskone. W katalogach tego producenta dostępnych jest jednak również szereg innych produktów jak, chociażby drzwi zewnętrzne, techniczne, drewniane okna i okiennice czy różnego rodzaju listwy przypodłogowe.

W sklepie internetowym Komfort drzwi wejściowe Polskone to aż 150 różnych modeli. Znajdziecie wśród nich zarówno drzwi wewnętrzne Polskone lakierowane, jak i modele pokryte naturalną lub syntetyczną okleiną. Staramy się również uzupełniać naszą ofertę drzwi Polskone o modele z najnowszych kolekcji. Mamy więc nadzieję, że już niebawem znajdziecie tu kolejne propozycje projektantów tej marki.

Drzwi wewnętrzne Pol-Skone – dlaczego warto?

Dlaczego warto wybrać drzwi wewnętrzne Pol-Skone? Produkty tej marki powstają w oparciu o wysokiej jakości surowce i najnowsze rozwiązania technologiczne. Drzwi wewnętrzne Pol-Skone to również bardzo szeroka gama wzorów i modeli. W zależności od tego, jakie trendy wnętrzarskie zainspirowały Wasze wnętrze, w ofercie tej marki znajdziecie zarówno drzwi wewnętrzne Pol-Skone nowoczesne, jak i modele zaprojektowane z myślą o klasycznych wnętrzach. Producent ten oferuje także drzwi wewnętrzne w bardzo szerokiej gamie kolorów. Dużą popularnością cieszą się uniwersalne drzwi wewnętrzne Pol-Skone białe. W katalogach tej marki znajdziecie jednak również drzwi wewnętrzne w modnym ostatnio kolorze antracytowym. Dużą grupę stanowią również drzwi w kolorze naturalnego drewna. Są to między innymi drzwi wewnętrzne Pol-Skone dąb czy orzech.

Warto także dodać, że wewnętrzne drzwi Polskone dostępne są w różnych rozmiarach. W zależności od Waszych potrzeb i układu pomieszczenia drzwi jednoskrzydłowe zamówicie w szerokościach 60, 70, 80, 90 i 100 cm. Istnieje oczywiście również możliwość wyboru pomiędzy skrzydłem prawym i lewym.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.