Filtry

Cegiełki dekoracyjne

8 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Cegły dekoracyjne – ozdobne cegły na ścianę

Cegła to materiał, który ma ogromny potencjał aranżacyjny. Z jednej strony - ceglane ściany mogą współtworzyć pomieszczenia o charakterze ponadczasowym, tradycyjnym. Z drugiej - świetnie wkomponowują się w aranżacje nowoczesne, zwłaszcza w połączeniu z takimi materiałami jak beton, czy metal. Jak kreatywnie i estetycznie wykorzystać potencjał cegieł dekoracyjnych na ścianę?

Cegły dekoracyjne na ścianę - trwałe, estetyczne i łatwe w montażu

Zacznijmy od tego, że cegły dekoracyjne na ścianę są materiałem wykończeniowym, który wyróżnia wysoka trwałość. Mrozoodporne płytki z dużą łatwością wykorzystasz do aranżacji zarówno wnętrz kuchni, salonów, przedpokojów, jak i zewnętrznych części budynku, np. ścian tarasu.

Cegły dekoracyjne na ścianę to materiał, którego montaż jest dość prosty i szybki - wystarczy do niego specjalistyczny klej. Co jeszcze warto podkreślić?

Cegły dekoracyjne na ścianę to niezwykle klimatyczny dodatek. Jaki charakter pomieszczeń możesz dzięki nim uzyskać?

Ozdobne cegły na ścianę

Ozdobne cegły na ścianę świetnie pasują do wnętrz w stylu skandynawskich. W połączeniu z jasnymi, prostymi meblami i naturalnymi materiałami, np. drewnem i bawełnianymi pledami - stworzysz bardzo przytulny salon lub sypialnię.

Dla kontrastu - ozdobne cegły na ścianę doskonale uzupełnią surowe wnętrza industrialne i loftowe. Cegła fantastycznie komponuje się z szarością betonu, stalą, ale też takimi widocznymi elementami jak rury, belki na suficie, czy grzejniki.

Do jakich jeszcze wnętrz warto wprowadzić ozdobne cegły na ścianę? Oczywiście do tych urządzonych w stylu rustykalnym! Cegła idealnie pasuje do pomieszczeń stylizowanych na stare i wiejskie. Jeśli lubisz taki sielski klimat - postaw na prostotę mebli, stonowaną kolorystykę (biel, beż, barwy ziemi) oraz unikalne dodatki - makramy, plecionki, wikliny.

Dlaczego do tak różnych stylów pasuje ozdobna cegła na ścianę? Wszystko dlatego, że ten materiał ma niejeden kolor i wzór!

Różne wzory i kolory cegły na ścianę

Oczywiście najbardziej znana jest cegła dekoracyjna na ścianę czerwona. Ta pasuje właśnie do tradycyjnych wnętrz typu skandynawskiego i rustykalnego. Jako dodatek - na przykład element wykończeniowy jednej ze ścian może dobrze wpasować się również w surowe i industrialne przestrzenie.

Cegła dekoracyjna na ścianę czerwona to bardzo klimatyczny materiał wykończeniowy. Wspaniale pasuje zarówno do salonów, jak i na przykład - kuchni. Odpowiednio zaaranżowana zbuduje również niezapomniany styl tarasów i balkonów, dzięki czemu staną się one miejscami, w których chcemy przebywać jak najczęściej i jak najdłużej!

Ciekawym produktem jest też cegła dekoracyjna na ścianę biała. Jasny kolor optycznie powiększy pomieszczenie, warto więc wykorzystać tę właściwość i wykorzystać cegłę dekoracyjną na ścianę białą do aranżacji na przykład niewielkiej kuchni lub wąskiego korytarza. Biała cegła dekoracyjna na ścianę jest też bardzo estetycznym tłem na takie ozdoby jak plakaty lub zdjęcia. Materiał ten świetnie prezentuje się w połączeniu z naturalnym drewnem!

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.