Current Image

Filtry

KRZESŁA EKOSKÓRA

58 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Krzesła ekoskóra

Ekoskóra to trwały i odporny materiał, który powstał jako alternatywa dla drogich i nieekologicznych naturalnych skór zwierzęcych. Świetne właściwości fizyczne, atrakcyjny wygląd i przystępna cena sprawiły, że ekoskóra jest szeroko wykorzystywana w przemyśle meblowym. Po krzesła z ekoskóry sięgamy zarówno w trakcie urządzania naszych mieszkań, jak i przy aranżacji biur, lokali usługowych czy sal konferencyjnych.

Krzesła z ekoskóry w sklepie online Komfort to wyselekcjonowane modele, które z powodzeniem wykorzystacie w różnych wnętrzarskich aranżacjach. W naszej ofercie krzeseł z ekoskóry coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy nowoczesnych wnętrz, jak i osoby preferujące raczej klasyczne stylizacje.

Jakie zalety mają krzesła z ekoskóry?

  • Jak sama nazwa mówi ekoskóra to materiał ekologiczny. Powstaje ona między innymi z takich tworzyw jak polichlorek winylu czy poliuretan. Decydując się na krzesła z ekoskóry, nie przykładamy więc ręki do cierpienia zwierząt, a dodatkowo pomagamy chronić środowisko naturalne.
  • Zalety krzeseł z ekoskóry nie kończą się jednak na kwestiach związanych z ekologią. Dużym plusem są również właściwości krzeseł tapicerowanych z ekoskóry. Ekoskóra jest dużo bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne czy odkształcenia niż naturalne materiały. Dodatkowo krzesła z ekoskóry są również odporne na działanie wilgoci i większości detergentów.
  • Cena jest również mocnym argumentem przemawiającym za zakupem krzeseł z ekoskóry. Produkcja tego syntetycznego materiału jest wielokrotnie tańsza i szybsza niż produkcja naturalnych skór zwierzęcych. Dzięki temu zakup krzeseł z ekoskóry jest o wiele mniejszym wydatkiem niż krzesła obite naturalnym materiałem.
  • Do listy zalet krzeseł z ekoskóry możemy dodać również bezproblemową i łatwą pielęgnację. Krzesła z ekoskóry są odporne na prawie wszystkie zabrudzenia, a powstałe na nich plamy możemy bardzo prosto usunąć.
  • Krzesła z ekoskóry dostępne są w różnych kolorach, a ich powierzchnia pozbawiona jest defektów, czy przebarwień, które mogą zdarzać się na powierzchni naturalnej skóry. Największym powodzeniem cieszą się krzesła z ekoskóry w uniwersalnych kolorach: białe, szare, beżowe czy czarne. Bez większych problemów znajdziemy jednak również krzesła z ekoskóry w żywych intensywnych barwach.

Zobacz powiązane porady