Umów się
Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj

PŁYTKI CERRAD

1 produktów

Domyślnie

Filtry
  • Grupa rozmiarowa
  • Typ produktu
  • Marka (1)
  • Wykończenie
  • Płytka rektyfikowana
  • Kraj pochodzenia
  • Cena
Dostępny w 1-3 dni

Płytki Cerrad

Płytki klinkierowe i gresowe Cerrad już od wielu lat cieszą się uznaniem w Polsce i wielu innych europejskich krajach. Projektanci tej marki szukają inspiracji przede wszystkim w naturze. Płytki Cerrad to więc wiele modeli inspirowanych naturalnym drewnem, kamieniem, minimalistycznym betonem czy eleganckim marmurem. Płytki Cerrad w naszym sklepie internetowym to kilkanaście wzorów wyselekcjonowanych z najnowszych kolekcji tego producenta. Jeśli szukacie trwałych i dobrej jakości płytek gresowych do łazienki, kuchni lub salonu, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie płytki Cerrad są aktualnie dostępne w naszym sklepie.

Płytki Cerrad drewnopodobne i nie tylko

Stosunkowo dużą część najnowszych kolekcji płytek Cerrad stanowią wzory imitujące różne gatunki naturalnego drewna. Co ciekawe płytki Cerrad drewnopodobne naśladują ten materiał nie tylko wzorem i kolorem, ale również kształtem. Płytki Cerrad drewnopodobne to gresowe prostokątne płytki o wymiarach 17x90 cm. Format ten sprawia, że podłoga z drewnopodobnych płytek Cerrad jeszcze bardziej przypomina podłogę z naturalnych desek. Tego rodzaju płytki imitujące drewno mają również szereg zalet praktycznych. Płytki drewnopodobne Cerrad nie wymagają specjalistycznych zabiegów konserwacyjnych ani środków pielęgnacyjnych niezbędnych w przypadku podłogi z litego drewna lub desek warstwowych. W przeciwieństwie do litych desek płytki Cerrad drewnopodobne możemy również z powodzeniem stosować w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym.

Płytki Cerrad to oczywiście nie tylko wzory imitujące drewno. W ofercie płytek tej polskiej marki dostępne są również kafelki imitujące beton czy różne rodzaje naturalnego kamienia. Płytki Cerrad betonowe to atrakcyjny dodatek do wnętrz loftowych czy industrialnych. Natomiast płytki kamienne możemy wykorzystać zarówno w aranżacjach nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Płytki gresowe Cerrad są również odporne na ujemne temperatury i cechują się bardzo niską nasiąkliwością. Możemy więc z powodzeniem wykorzystać je również w aranżacji balkonu czy tarasu.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady