Current Image

Filtry

WYCIERACZKI PODGUMOWANE

20 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Wycieraczki podgumowane

Wycieraczka przy drzwiach wejściowych to praktyczny detal niezbędny w naszym klimacie. Podstawową funkcją wycieraczki jest oczywiście usunięcie z obuwia nadmiaru wilgoci czy brudu przed wejściem do pomieszczeń mieszkalnych. Ze względu na praktyczne zalety najczęściej wybieramy wycieraczki podgumowane. Wycieraczki podgumowane składają się zwykle z dwóch warstw. Spodnia warstwa, jak sama nazwa mówi, wykonana jest ze specjalnego tworzywa przypominającego gumę. Jest ono nie tylko całkowicie odporne na wilgoć i inne warunki atmosferyczne, ale posiada również właściwości antypoślizgowe. Dzięki nim wycieraczki podgumowane nie przesuwają się w niekontrolowany sposób nawet po gładkiej nawierzchni. Dzięki tym właściwościom wycieraczki podgumowane możemy z powodzeniem stosować wewnątrz, na przykład w pomieszczeniach wejściowych, jak i na zewnątrz, przed wejściem do domu czy mieszkania.

Na naszych wirtualnych półkach znajdziecie kilkadziesiąt modeli wycieraczek podgumowanych. Są to zarówno uniwersalne, czarne i szare wzory, jak i kolorowe wycieraczki podgumowane z dekoracyjnym nadrukiem. Niezależnie od tego, czy szukacie wycieraczki do domu, czy do firmy, zapraszamy do zapoznania się produktami z tej kategorii.

Wycieraczka tekstylna podgumowana

Spód wycieraczek podgumowanych wykonany jest zazwyczaj z tego samego materiału. Najczęściej jest to polichlorek winylu. Poszczególne modele mogą się jednak różnić widoczną warstwą zewnętrzną. Wycieraczki tekstylne podgumowane wykonane są najczęściej z odpornych na wilgoć i zabrudzenia tkanin syntetycznych. Takie syntetyczne tekstylia jak poliester czy polipropylen są z łatwością w stanie wytrzymać próby, jakim poddawana jest na co dzień wycieraczka. Zaletą tekstylnych wycieraczek podgumowanych jest to, że często ozdobione są dekoracyjnym nadrukiem lub wzorem. Dzięki temu możemy wybrać wycieraczkę podgumowaną, która będzie pasowała do wystroju pomieszczenia wejściowego. Taka wycieraczka przestanie pełnić funkcje wyłącznie praktyczne, stając się integralnym elementem całej wnętrzarskiej aranżacji.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.