leftImage
-20% z kodem
"MEB20KK". Tylko dla Klubowiczów. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

WITRYNY NOWOCZESNE

80 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Witryny nowoczesne

Witryny nowoczesne to idealne uzupełnienie aranżacji wnętrza, w którym króluje funkcjonalny minimalizm. Witryna nowoczesna podkreśli charakter pomieszczenia, zwiększy powierzchnię do przechowywania rozmaitych przedmiotów, a za sprawą bardzo dużej różnorodności dostępnych modeli – z łatwością dopasujemy ją do pozostałych elementów wyposażenia. Ponadto nowoczesne witryny świetnie sprawdzą się we wnętrzach o różnym przeznaczeniu – nie tylko salonie, ale i jadalni czy domowym gabinecie.

Witryny nowoczesne w sklepie Komfort to obszerna kategoria mebli w zróżnicowanych kolorach czy sposobach wykończenia. Komody witryny nowoczesne mogą być utrzymane w jednolitych barwach lub tworzyć zgrane, choć niekiedy kontrastujące duety. We współcześnie urządzonych wnętrzach najczęściej wykorzystuje się biel i czerń lub ich zestawienie. W zależności od koncepcji znakomitym wyborem będzie więc zarówno biała witryna nowoczesna, jak i ta w ciemnym kolorze. Niebanalnie prezentują się też witryny nowoczesne łączące najjaśniejszą i najciemniejszą z barw lub urozmaicone elementami drewnianymi, które wprowadzają do pomieszczeń atmosferę ciepła i przytulności.

Witryny nowoczesne szklane

Typowe dla nowoczesnych aranżacji są proste kształty i oszczędne zdobienia. By nadać im bardziej oryginalny charakter, można zdecydować się na wprowadzenie połyskujących i odbijających światło akcentów. W tej roli doskonale sprawdzi się witryna nowoczesna szklana – nie tylko wpisze się w założenia współczesnej stylistyki, ale także pozwoli na wyeksponowanie wybranych akcesoriów czy dekoracji. Na to rozwiązanie warto postawić między innymi w jadalni – nowoczesna witryna na szkło będzie idealnym miejscem na komplety kieliszków. A może marzy nam się nowoczesna witryna z barkiem? Jeśli poszukujemy odpowiedniej przestrzeni do przechowywania ulubionych trunków, mebel ten z pewnością spełni nasze oczekiwania.

Nowoczesne witryny meblowe

Nowoczesne witryny meblowe to przede wszystkim praktyczne, a przy tym stylowe elementy wyposażenia wnętrz. Witryny kredensy nowoczesne pozwolą nam zdefiniować klimat panujący w pomieszczeniu, a za sprawą pojemnych półek czy szuflad – odczuwalnie podnieść również jego funkcjonalność.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.