Current Image

Filtry

PŁYTKI TURKUSOWE

2 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki turkusowe

Świeży i energetyczny kolor turkusowy może ożywić nawet najbardziej monotonne wnętrze. Akcenty w tym kolorze, w tym płytki turkusowe możemy łączyć z wieloma innymi odcieniami i wykorzystać w naprawdę różnych stylach architektonicznych.

Płytki turkusowe w naszym sklepie online to wzory wyselekcjonowane z katalogów wiodących na polskim rynku producentów ceramiki. Są to między innymi płytki turkusowe Opoczno i Cersanit. Jeśli chcecie wprowadzić do swojego wnętrza żywy akcent w tym kolorze, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie płytki turkusowe są aktualnie dostępne w naszej ofercie.

Turkusowe płytki łazienkowe i turkus w kuchni

Jak wykorzystać turkusowe płytki łazienkowe i kuchenne? Z czym połączyć turkusowe płytki w kuchni i łazience, aby stworzyć spójną i harmonijną aranżację wnętrza?

  • Najbardziej klasyczne jest oczywiście połączenie turkusu z bielą. Taki kolorystyczny duet kojarzy nam się z wakacjami w słonecznej Grecji czy nadmorską posiadłością w stylu Hamptons. Podobny efekt da nam połączenie płytek turkusowych z jasnymi odcieniami koloru beżowego.
  • Turkusowe płytki są stosunkowo chłodne. Jeśli więc chcemy ocieplić wnętrze z turkusowymi płytkami, możemy postawić na dodatki w kontrastujących z nimi kolorach, jak żółty czy pomarańczowy. Takie zestawienie kolorystyczne sprawdzi się w we wnętrzach etno inspirowanych motywami folkowymi lub klimatem Ameryki Południowej. W egzotycznych aranżacjach w nieco bardziej stonowanej wersji turkusowe płytki możemy połączyć również z kolorami ziemi: brązem, zielenią itp.
  • Płytki turkusowe wykorzystać możemy również w kuchni czy łazience inspirowanej stylem glamour. W takich aranżacjach możemy postawić na niezwykle eleganckie połączenie płytek turkusowych z kolorem czarnym. Ciekawym dodatkiem do takiego wnętrza mogą być marmurowe płytki turkusowe.
  • We wnętrzach eklektycznych czy aranżacjach w stylu boho płytki turkusowe możemy połączyć z różnymi pastelowymi odcieniami. Sprawdzi się tu na przykład pudrowy róż czy rozwodniona pastelowa zieleń.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.