Current Image

Filtry

BATERIE KUCHENNE CZARNE

90 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Baterie kuchenne czarne

Przez wiele lat w kategorii kuchennej armatury królowały klasyczne chromowane modele baterii w kolorze srebrnym. Jednak dzięki rosnącej popularności nowoczesnych trendów wnętrzarskich srebrna armatura jest coraz częściej zastępowana przez baterie kuchenne czarne. W jakich aranżacjach sprawdzi się taka bateria kuchenna czarna? Armatura w tym kolorze ma całkiem sporo zastosowań. Czarne baterie kuchenne są często elementem aranżacji industrialnych czy loftowych. Można je jednak wykorzystać także w kuchni w stylu glamour czy w klasycznym wnętrzu inspirowanym ponadczasowym zestawieniem czerni i bieli.

O tym, jak popularne są dziś baterie czarne kuchenne, w pewnym stopniu świadczy również oferta naszego sklepu online. Znajdziecie w niej aż kilkadziesiąt różnych modeli baterii kuchennych w kolorze czarnym. Jest to najwyższej jakości kuchenna armatura wyselekcjonowana z najnowszych kolekcji renomowanych marek. W sprzedaży mamy między innymi czarne baterie kuchenne Deante, Kuchinox czy Laveo. Dzięki wysokiej jakości wykonania i nietuzinkowemu designowi produkty tych rodzimych marek zdobyły uznanie nie tylko w Polsce, ale również w wielu innych krajach na całym świecie.

Jeśli więc szukacie czarnej baterii kuchennej, która będzie nie tylko funkcjonalnym elementem kuchennej aranżacji, ale również jej ozdobą, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami w tej kategorii.

Czarne baterie kuchenne – aranżacje

  • Czarne baterie kuchenne są często charakterystycznym elementem kuchni inspirowanych stylem industrialnym. W takiej kuchni możecie postawić na baterie o minimalistycznym designie kojarzącym się z fabrycznym wyposażeniem.
  • Armatura w kolorze czarnym sprawdzi się świetnie również w kuchniach w stylu glamour. W takiej kuchennej aranżacji możecie postawić na przykład na baterie kuchenne czarno-złote.
  • Mimo że w kuchniach loftowych dominuje zwykle jasna kolorystyka, to również w takiej aranżacji możecie wykorzystać baterie kuchenne w kolorze czarnym. Często odgrywają one rolę ciemnego kontrapunktu dla jasnej i dość monotonnej kolorystycznie kuchni. W podobny sposób możecie wykorzystać czarne baterie kuchenne również w kuchniach inspirowanych skandynawskim minimalizmem.
  • Czarne baterie do kuchni wykorzystać można także w kuchniach klasycznych, urządzonych w stylu black&white.
  • W ofercie naszego sklepu online znajdziecie także baterie kuchenne czarne w stylu retro. Są to na przykład modele ze stylizowanymi uchwytami i wylewkami z jednej z ostatnich kolekcji marki Laveo.

Czarne baterie kuchenne – opinie

Planujecie wykorzystać w Waszej kuchni czarne baterie kuchenne? Opinie o tego rodzaju armaturze są w zdecydowanej większości pozytywne. Co prawda często można spotkać się z opiniami dotyczącymi tego, że czarne baterie kuchenne są trudniejsze w pielęgnacji i że na ich powierzchni osad wapienny czy zacieki z mydła o wiele bardziej rzucają się w oczy. W praktyce jednak każda bateria kuchenna niezależnie od tego, czy jest to bateria czarna, biała, srebrna czy złota wymaga regularnej pielęgnacji. Jeśli macie obawy, że czarna bateria kuchenna będzie trudniejsza w pielęgnacji, możecie wybrać model wyposażony w dodatkową warstwę ochronną, zapobiegającą powstawaniu osadów i ułatwiającą mycie baterii. Tego typu rozwiązania posiada dziś w swojej ofercie zdecydowana większość renomowanych producentów kuchennej armatury.

Osoby zastanawiające się nad zakupem czarnej baterii kuchennej, poszukują też często opinii na temat tego, czy lepiej sprawdzą się baterie kuchenne czarny mat, czy może baterie na wysoki połysk. Ze względów praktycznych w kategorii tej zdecydowanie dominują baterie kuchenne czarny mat. Są one o wiele bardziej uniwersalne pod względem aranżacyjnym. Czarną matową baterię kuchenną możecie wykorzystać w większości wymienionych powyżej kuchennych aranżacji. Baterie matowe w kolorze czarnym są również nieco mniej wymagające pod względem pielęgnacji. Odciski palców czy zacieki nie będą się tak rzucały w oczy na powierzchni baterii matowej.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.