Filtry

WYKŁADZINY PCV BIAŁE

4 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Wykładzina PCV biała

Atrakcyjna cena, bardzo prosty montaż oraz trwałość to tylko kilka najważniejszych zalet, które decydują o dużej popularności wykładzin PCV. W wielu popularnych ostatnio stylach architektonicznych sprawdzi się wykładzina PCV biała lub wykładzina imitująca bielone deski. Gdzie możemy wykorzystać białą wykładzinę PCV? Taka podłoga sprawdzi się właściwie w każdym pomieszczeniu. Wykładzina PCV biała jest bardzo łatwa w pielęgnacji, odporna na plamy i działanie wilgoci. Możemy więc postawić na takie rozwiązanie w przypadku pomieszczeń szczególnie narażonych na zabrudzenia jak kuchnia, łazienka czy pomieszczenia wejściowe.

Wykładzina PCV biała deska, kamień czy glazura?

Zaletą białych wykładzin PCV jest również bardzo dużą ilość dostępnych na rynku wzorów. W nowych kolekcjach podłóg PCV w sklepie Komfort znajdziecie białe wykładziny imitujące naturalne drewno, różne rodzaje dekoracyjnego kamienia czy ceramiczne płytki. W zależności od tego, na jaki wzór postawimy, możemy wykorzystać wykładziny PCV białą w różnych aranżacjach:

  • • Wykładzina PCV biała ze wzorem desek może być świetnym dodatkiem do aranżacji w stylu skandynawskim. Taka bielona podłoga sprawdzi się na przykład w skandynawskiej kuchni czy łazience. PCV ze wzorem bielonych desek możemy wykorzystać również, urządzając wnętrze w stylu boho, w stylu prowansalskim lub w aranżacjach rustykalnych.
  • • W aranżacjach łazienkowych bardzo ciekawy efekt może dać wykładzina PCV biały marmur. Taki wzór wykładziny może sprawdzić się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych aranżacjach łazienki.
  • • W przypadku łazienki często sięgamy również po białe wykładziny PCV imitujące płytki. Taka podłoga będzie dużo tańsza od ceramicznych płytek, a przy tym równie odporna na wilgoć i łatwiejsza w pielęgnacji niż ceramika.
  • • W przypadku nowoczesnych aranżacji sprawdzić może się wykładzina PCV biała połysk. Dzięki odbijającej światło powierzchni wykładzina PCV biała z połyskiem będzie również optycznie rozjaśniać i powiększać pomieszczenie.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.