leftImage
Taniej o VAT
przy zakupie za minimum 100 zł. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

BLATY KUCHENNE GRAFITOWE

28 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Blaty kuchenne grafitowe

Blat kuchenny grafitowy to niezwykle modny dodatek, który ma także sporo praktycznych zalet. Grafitowe blaty kuchenne świetnie wpisują się w różne aranżacje tego pomieszczenia. Co więcej, jeśli postawicie na laminowany blat grafitowy, otrzymacie tani, ale solidny i efektowny wizualnie produkt. 


Blaty kuchenne grafitowe to w sklepie internetowym Komfort kilkanaście produktów inspirowanych różnymi wnętrzarskimi trendami. W kategorii tej znajdziecie przede wszystkim laminowane kuchenne blaty w kolorze grafitowym imitujące różne naturalne materiały.


Grafitowe blaty w kuchni – aranżacje

Grafitowy blat kuchenny to modny element wielu nowoczesnych wnętrz. To, w jakich konkretnie aranżacjach wykorzystacie blaty kuchenne grafit, zależy głównie od tego, jaki model wybierzecie.   


Największą popularnością w tej kategorii cieszą się grafitowe blaty imitujące beton. Na taki grafitowy blat w kuchni decydują się przede wszystkim miłośnicy surowych aranżacji industrialnych i loftowych. Betonowe akcenty doskonale wpisują się w charakter obu tych trendów. Blat grafitowy w takiej surowej kuchni doskonale komponuje się zarówno z meblami białymi czy szarymi, jak i z kuchenną zabudową w kolorze jasnego naturalnego drewna. W roli dodatków do industrialnej kuchni z grafitowym blatem imitującym beton wykorzystacie na przykład czarne metalowe lampy czy elementy w kolorze miedzianym. 


Grafitowy blat w kuchni jest też często elementem nowoczesnych designerskich aranżacji. W takiej ultramodernistycznej kuchni zamiast blatów imitujących beton postawcie na jednokolorowe modele na wysoki połysk. Błyszczący blat nie tylko pasuje do nowoczesnych aranżacji. Pomaga także optycznie powiększyć i rozjaśnić kuchnię. 


Na grafit stawiają także miłośnicy eleganckich kuchni z elementami stylu glamour. Idealny grafitowy blat w kuchni glamour to model imitujący ciemnoszary naturalny marmur. Pod wieloma względami takie imitujące marmur grafitowe blaty kuchenne sprawdzają się o wiele lepiej niż naturalny kamień. Poza tym, że imitujące marmur blaty laminowane są wielokrotnie tańsze, to także lżejsze i łatwiejsze w montażu. Laminowany blat kuchenny jest też znacznie mniej wymagający w pielęgnacji niż blat marmurowy, który stosunkowo łatwo ulega przebarwieniom. Grafitowy blat w kuchni może imitować także inne rodzaje naturalnego kamienia. Taki element wystroju kuchni sprawdzi się w większości aranżacji, które stawiają na naturalne materiały. Laminowany kamienny blat w kolorze grafitowym będzie ozdobą na przykład kuchni skandynawskiej czy wnętrza inspirowanego stylem rustykalnym.


Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.