Current Image

Filtry

MOZAIKI JODEŁKA

4 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Mozaiki jodełka

Kiedyś zarezerwowany głównie dla drewnianych parkietów motyw tak zwanej jodełki, podbija dzisiaj nie tylko aranżacje salonów. Ten uniwersalny motyw dekoracyjny możemy wykorzystać także, układając mozaiki w łazience lub kuchni. W odpowiedzi na rosnącą popularność tego trendu w ofercie wielu producentów ściennej i podłogowej ceramiki dekoracyjnej pojawiły się mozaiki jodełka.

Kilku takich modeli płytek nie zabrakło również w ofercie naszego sklepu online. Mozaiki jodełka to wzory wyselekcjonowane z nowych kolekcji renomowanych producentów ceramiki. W stałej sprzedaży posiadamy między innymi mozaiki jodełka Opoczno i Goccia.

Mozaika jodełka – aranżacje

W jakich aranżacjach możemy wykorzystać mozaiki w jodełkę? W przeszłości po wzór ten sięgaliśmy przede wszystkim w przypadku aranżacji retro. Jednak dziś mozaiki w jodełkę dają nam o wiele większą swobodę aranżacyjną. Najbardziej uniwersalnym wzorem jest mozaika jodełka biała. Taki dekoracyjny akcent możemy wykorzystać zarówno w łazience klasycznej, wnętrzu skandynawskim, jak i w aranżacjach nowoczesnych. Wiele zastosowań ma również mozaika jodełka z płytek drewnopodobnych. Imitujące naturalne drewno płytki pozwalają stworzyć w kuchni lub łazience wizualnie ciepły i przytulny klimat. Bardzo ciekawy efekt możemy osiągnąć również, łącząc w jednej mozaice w jodełkę płytki drewnopodobne z płytkami monokolorowymi. W naszej ofercie znajdziecie tego typu mozaiki w jodełkę łączące na przykład płytki drewniane z kafelkami białymi lub grafitowymi.

Mozaika jodełka marmur

Stosunkowo popularnym wzorem jest również mozaika jodełka marmur. Akcenty imitujące ten naturalny materiał odnajdą się w ramach wielu różnych trendów architektonicznych. Tradycyjnie płytki marmurowe, w tym mozaika jodełka marmur kojarzyły nam się przede wszystkim z klasycznymi łazienkami. Jednak moda na marmur sprawiła, że mozaika jodełka imitująca ten kamień sprawdzi się także w wielu nowoczesnych aranżacjach. Po mozaiki marmurowe układane w jodełkę możemy z powodzeniem sięgnąć również w przypadku łazienek inspirowanych stylem glamour.

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.