Current Image

Filtry

PLAFONIERY, LAMPY I OŚWIETLENIE SUFITOWE DO ŁAZIENKI

16 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Plafoniery do łazienki

Zastanawiacie się, co to takiego plafoniery do łazienki? Plafony i plafoniery do łazienki to nowoczesne lampy sufitowe cechujące się często minimalistycznym i prostym designem. Plafoniery do łazienki bazują najczęściej na technologii LED. Wyróżnia je więc świetna wydajność, długi czas pracy i bardzo mała awaryjność. Proste, minimalistyczne plafony to jednak nie wszystko, co możemy zaoferować Wam w tej kategorii. Specyfika ledowych źródeł światła daje projektantom oświetlenia bardzo szerokie możliwości. Dzięki temu w naszej ofercie znajdziecie także plafony do łazienki o nieco bardziej fantazyjnych kształtach. Są to na przykład plafoniery do łazienki z kryształową oprawą lub designerskie lampy o nietuzinkowym designie.

Lampy sufitowe do łazienki

Lampy sufitowe do łazienki stają się coraz popularniejszą alternatywą dla stosowanych w tym pomieszczeniu opraw podtynkowych. W jakich aranżacjach sprawdzą się lampy sufitowe do łazienki? Ze względu na konstrukcję i sposób montażu wiszące lampy łazienkowe wykorzystać możemy w stosunkowo niewielkich łazienkach, w których zależy nam na oszczędności przestrzeni. Lampa sufitowa nie będzie przytłaczać i wizualnie dominować takiej aranżacji. Lampy sufitowe do łazienki wpisują się również idealnie w wiele minimalistycznych trendów. Możemy więc wykorzystać je w łazience w stylu skandynawskim czy w loftowej aranżacji tego pomieszczenia.

Oświetlenie sufitowe do łazienki

Jak zaplanować oświetlenie sufitowe do łazienki? W aranżacji świetlnej tego pomieszczenia powinniśmy przede wszystkim wziąć pod uwagę rozmieszczenie poszczególnych stref. Zarówno strefa umywalkowa, jak i kąpielowa powinny być odpowiednio doświetlone. Jeśli w tym pomieszczeniu zdecydowaliśmy się na pojedynczą lampę sufitową do łazienki, to konieczne może okazać się zastosowanie dodatkowych źródeł światła. Wyjątkiem są tutaj małe łazienki czy toalety, w przypadku których pojedyncza lampa sufitowa czy plafoniera o odpowiedniej mocy powinna skutecznie oświetlić całe pomieszczenie.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.