leftImage
Płytki i podłogi -15%
przy zakupie za minimum 100 zł Sprawdź >>
rightImage

Filtry

PANELE WINYLOWE JODEŁKA

103 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Panele winylowe jodełka

Panele winylowe to trwałe i bardzo atrakcyjne wizualnie rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w domu, jak i w firmie. Nowoczesna technologia produkcji paneli winylowych pozwala stworzyć wzory do złudzenia przypominające naturalne materiały, takie jak drewno czy kamień. Poza klasycznymi równolegle układanymi panelami LVT dużą popularnością cieszą się również panele winylowe jodełka. Odpowiednio dobrane panele winylowe w jodełkę pozwalają na stworzenie oryginalnego i nietuzinkowego wnętrza. Dzięki bardzo wysokiej odporności na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne panele winylowe jodełka możemy wykorzystać nie tylko we wnętrzach mieszkalnych. Sprawdzą się one również w obiektach użyteczności publicznej, placówkach handlowo-usługowych, biurach itp. W sklepie internetowym Komfort dostępne są panele winylowe jodełka czołowych producentów podłóg LVT.

Panele winylowe w jodełkę – w jakich wnętrzach się sprawdzą?

Podłoga w jodełkę kojarzy nam się przede wszystkim z zabytkowymi lub stylizowanymi na zabytkowe wnętrzami. Panele winylowe w jodełkę o niewielkich formatach rzeczywiście najlepiej sprawdzą się w tradycyjnych wnętrzach. W przypadku takich aranżacji najpopularniejsze są panele winylowe w jodełkę imitujące naturalne drewno. W zależności od wystroju wnętrza do wyboru mamy różne odcienie drewna, włącznie z tak modnymi ostatnio panelami bielonymi. I rzeczywiście takie niewielkie panele winylowe sprawdzą się świetnie, chociażby w przypadku mieszkania w zabytkowej kamienicy z wysokim stropem i dużymi oknami.

Wbrew pozorom panele winylowe w jodełkę możemy jednak z powodzeniem wykorzystać również we wnętrzach o nieco innym, bardziej nowoczesnym charakterze. Panele winylowe w jodełkę mogą okazać się strzałem w dziesiątkę również w przypadku modernistycznego wnętrza. Sprawdzą się tu szczególnie niestandardowe, duże panele w jodełkę. We wnętrzach industrialnych czy loftowych możemy postawić na panele winylowe jodełka imitujące na przykład beton architektoniczny, czy surowy, naturalny kamień.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.