Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj

UMYWALKI 70CM

12 produktów
Filtry
  • Popularne filtry
  • Marka
  • Otwór na baterię
  • Szerokość (cm)
  • Głębokość (cm)
  • Kolor
  • Kształt
  • Materiał wykonania
  • Otwór przelewowy
  • Cena
  • Kolekcja

  Domyślnie

  Dostępny w 7-10 dni

  851,00 zł/szt

  Różne rozmiary
  Dostępny w 14-21 dni
  Dostępny w 14-21 dni
  Dostępny w 14-21 dni

  709,00 zł/szt

  Różne rozmiary
  Dostępny w 14-21 dni

  580,00 zł/szt

  780,00 zł/szt

  Różne rozmiary
  Dostępny w 7-10 dni
  Na zamówienie, powyżej 8 tygodni

  1103,00 zł/szt

  Różne rozmiary
  Dostępny w 4-5 tygodni
  Dostępny w 7-10 dni

  961,00 zł/szt

  Różne rozmiary
  wysyłamy w 24h

  670,00 zł/szt

  792,00 zł/szt

  Dostępny w 7-8 tygodni
  Dostępny w 6-7 tygodni

  Umywalki 70 cm

  Umywalki 70 cm to wyjątkowo komfortowe rozwiązanie. Ze względu na swoje wymiary umywalki 70 cm sprawdzą się przede wszystkim w dużych, przestronnych łazienkach. Jeśli szukacie wygodnej umywalki, z której będzie korzystać duża rodzina lub umywalki do dużego salonu kąpielowego, to modele o szerokości 70 cm mogą być dobrym wyborem.

  Umywalka 70 cm nablatowa czy z szafką?

  To, czy lepsza będzie umywalka 70 cm nablatowa, czy też model wpuszczany w blat szafki, zależy przede wszystkim od naszych preferencji i tego, jak urządzona jest cała łazienka. Umywalki nablatowe to jeden z charakterystycznych elementów nowoczesnych aranżacji łazienkowych. Takie rozwiązanie będzie wymagało nieco więcej wolnej przestrzeni, szczególnie w przypadku dużych umywalek nablatowych 70 cm. Taki rodzaj umywalki ma często nie tylko funkcje praktyczne. Oryginalny design i ciekawe formy sprawiają, że umywalki nablatowe 70 cm mogą być również elementem dekoracyjnym. Zaskakiwać może nie tylko kształt, ale również materiał umywalek nablatowych 70 cm. Poza klasycznymi, ceramicznymi modelami, producenci armatury łazienkowej oferują również umywalki wykonane z kamienia, stali, drewna czy hartowanego szkła.

  Swoje zalety ma jednak także umywalka 70 cm wpuszczana w szafkę. Najważniejszą z nich jest oszczędność miejsca oraz dodatkowa przestrzeń na przechowywanie przyborów toaletowych, kosmetyków itd. Na umywalkę 70 cm z szafką możemy się więc zdecydować w przypadku mniejszych łazienek, w których szczególnie zależy nam na oszczędności miejsca. Dodatkowym atutem umywalki 70 cm z szafką jest również to, że mebel ten zasłoni rury odpływowe oraz podłączenie syfonu. Taką umywalkę warto kupić od razu w komplecie z szafką. Dzięki temu będziemy mieli gwarancję, że umywalka 70 cm będzie idealnie pasowała do wybranej szafki. Oczywiście styl i kolor szafki warto dopasować do wystroju całej łazienki. Sklep internetowy Komfort poza szerokim wyborem umywalek oferuje również kompatybilne z nimi szafki umywalkowe.

  Zobacz powiązane produkty

  Zobacz powiązane porady