leftImage
-14% z kodem
"PP14KK". Tylko dla Klubowiczów. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

PŁYTKI PODŁOGOWE IMITUJĄCE DREWNO (DREWNOPODOBNE)

202 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki podłogowe drewnopodobne

Podłoga z naturalnego drewna to nie tylko spory wydatek. Drewniane deski wymagają również odpowiedniej pielęgnacji i systematycznej konserwacji. Dlatego też coraz częściej decydujemy się na płytki podłogowe drewnopodobne. Podłoga z płytek imitujących drewno jest nie tylko dużo tańsza niż drewniane deski. Płytki podłogowe drewnopodobne to także rozwiązanie o wiele mniej kłopotliwe w kwestiach codziennej pielęgnacji. Na taki rodzaj podłogi decydujemy się również często w przypadku pomieszczeń z ogrzewaniem podłogowym. Płytki podłogowe drewnopodobne sprawdzą się w takim miejscach o wiele lepiej niż niektóre rodzaje desek.

Płytki podłogowe imitujące drewno

Płytki podłogowe imitujące drewno to w naszym sklepie około 200 różnych wzorów z katalogów czołowych polskich i europejskich producentów ceramiki. Są to przede wszystkim imitujące drewno płytki gresowe o bardzo niskiej nasiąkliwości i wysokiej klasie ścieralności. Dzięki świetnym parametrom technicznym drewnopodobny gres możemy stosować nawet w intensywnie użytkowanych miejscach.

Imitujące drewno płytki to bardzo uniwersalne modele, które wykorzystać można w naprawdę różnych aranżacjach. Płytki drewnopodobne mogą posłużyć do stworzenia podłogi zarówno w klasycznym wnętrzu, minimalistycznej aranżacji w stylu skandynawskim, jak i w wielu nowoczesnych stylizacjach mieszkaniowych. Wiele zależy od tego, na jaki odcień i kolor płytek podłogowych imitujących drewno się zdecydujemy.

Płytki podłogowe panelowe

Płytki podłogowe panelowe to modele, które nie tylko imitują wzór i kolor naturalnego drewna, ale również kształt desek. Płytki podłogowe panelowe są bardzo częste dostępne w postaci długich wąskich kafelków, zaprojektowanych tak, aby do złudzenia przypominały deski czy panele. Tego rodzaju płytki podłogowe dostępne są nawet w takich formatach jak 20 × 120 czy 20 × 180 cm. Decydując się na płytki podłogowe panelowe, możemy ułożyć je klasycznie, w sposób równoległy, lub zdecydować się na bardziej fantazyjny wzór, na przykład w jodełkę.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.