Filtry

Baterie kuchenne

371 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Baterie kuchenne

Funkcjonalność i estetyka to dwie podstawowe sprawy, na które powinniśmy zwrócić uwagę, wybierając baterie kuchenne. Musimy pamiętać, że baterie kuchenne to element wyposażenia dosyć intensywnie eksploatowany. W związku z tym warto wybrać baterię kuchenną dobrej jakości, która posłuży nam przez lata. Spore znaczenie ma również to, czy na co dzień korzystamy ze zmywarki. Jeśli jej nie posiadamy, musimy liczyć się z tym, że bateria będzie bardzo często używana. Zanim podejmiemy decyzję o zakupie konkretnego modelu, warto rozważyć kilka kwestii.

  • Jedną z najważniejszych spraw jest sposób montażu baterii. Zależy to w dużej mierze od typu zlewozmywaka, jaki wybierzemy.
  • Rozmiar baterii wiąże się przede wszystkim z układem naszej kuchni. Pod uwagę musimy wziąć to, czy z baterią nie będzie kolidował na przykład parapet, skrzydło otwieranego okna, drzwi od szafek itd. Warto także wziąć pod uwagę odległość pomiędzy wylotem baterii a krawędziami i dnem zlewozmywaka. Zbyt mała odległość może uniemożliwić umieszczenie w zlewozmywaku większych naczyń.
  • Kolor baterii kuchennej to element, który powinien być dopasowany do wystroju pomieszczenia. Uniwersalnym wyborem są oczywiście srebrne baterie chromowane. Jeśli zdecydujemy się na baterie kuchenne w innym kolorze, weźmy pod uwagę, że na niektórych barwach mogą być bardziej widoczne zacieki ze środków czyszczących lub kamienny osad.
  • Nie bez znaczenia są również kwestie ekonomiczne, związane ze zużyciem wody. Jeśli nie korzystamy ze zmywarki, warto wybrać baterie kuchenne z perlatorem lub modele oferujące ekonomiczne wykorzystanie wody.

Baterie kuchenne Komfort

Oferta baterii kuchennych w sklepie internetowym Komfort jest sukcesywnie poszerzana. Naszym celem jest stworzenie kompleksowej oferty wyposażenia kuchennego. Oferujemy zarówno klasyczne, proste baterie kuchenne, jak i designerskie modele do awangardowych aranżacji. Mamy nadzieję, że wśród baterii kuchennych Komfort znajdziecie taką, która będzie idealnie dopasowana do Waszej kuchni.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady