leftImage
Komfortowy Remont
łazienki, płytki, podłogi, drzwi, kuchnie, meble do -30% Sprawdź >>
rightImage

Filtry

MISKI WC WISZĄCE (PODWIESZANE)

158 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Miski WC wiszące

Miski WC wiszące to nowoczesne rozwiązanie, które dziś jest standardem zarówno w przypadku domowych łazienek, jak i toalet w obiektach użyteczności publicznej. Wiszące miski WC nadają łazience lekkiego i nowoczesnego wyglądu. Kwestie wizualne i estetyczne to jednak niejedyna zaleta takiego rozwiązania. Dzięki zastosowaniu stelaży podtynkowych miski WC podwieszane możemy łatwo zamontować w każdej łazience. Za popularnością takiego rozwiązania przemawia również ilość dostępnych w naszej ofercie misek podwieszanych WC. W sprzedaży mamy ponad 160 różnych produktów tego rodzaju. Są to miski WC wiszące polskich i zagranicznych producentów. W sprzedaży mamy między innymi podwieszane miski WC Roca, Geberit, Koło, Cersanit, Villeroy&Boch czy Lavita. W naszej ofercie znajdziecie zarówno miski WC wiszące przeznaczone do designerskich i awangardowych wnętrz, jak i modele zaprojektowane z myślą o nieco bardziej tradycyjnych łazienkach. Do zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy więc niezależnie od tego, jaki styl architektoniczny zainspirował Waszą aranżacje łazienki.

Miski WC podwieszane – dlaczego warto wybrać taki model?

  • Miski WC podwieszane zajmują zdecydowanie mniej miejsca niż tradycyjne miski stojące. Jest to więc rozwiązanie idealne do niewielkich łazienek, w których każda odrobina wolnej przestrzeni jest na wagę złota.
  • Muszla klozetowa wisząca nadaje całej aranżacji łazienki lekkiego i nowoczesnego charakteru. Miski WC podwieszane idealnie wpisują się w popularne ostatnio trendy wnętrzarskie. Możemy wykorzystać je między innymi w łazienkach industrialnych, minimalistycznych wnętrzach skandynawskich, ale także w łazienkach klasycznych.
  • Miska WC podwieszana ma także zalety czysto praktyczne. Dostęp do podłogi bezpośrednio pod muszlą ułatwia sprzątanie łazienki i pomaga w utrzymaniu higieny w sąsiedztwie WC.
  • Dzięki przeznaczonym do lekkiej zabudowy stelażom podpłytkowym miski WC podwieszane możemy zamontować praktycznie w każdej łazience, niezależnie od konstrukcji ścian. Montaż miski wiszącej na takim stelażu przebiega bardzo szybko i nie wymaga inwazyjnego ingerowania w konstrukcję budynku.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.