leftImage
-14% z kodem
"KOM14C" tylko dla Klubowiczów Klubu Komfort Sprawdź >>
rightImage

Filtry

WYCIERACZKI WEWNĘTRZNE

11 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Wycieraczki wewnętrzne

Jak ułatwić sobie utrzymanie czystości w przedpokoju? Do tego zadania najlepiej nadają się wycieraczki wewnętrzne, które doskonale sprawdzą się położone zarówno przed drzwiami mieszkania, jak i w samym przedpokoju. Wycieraczki do wewnątrz skutecznie zatrzymują osadzający się na podeszwach butów brud i absorbują wilgoć, dzięki czemu zanieczyszczenia nie są przenoszone do dalszej części mieszkania. Wycieraczki wewnętrzne mogą służyć do oczyszczania obuwia przed wejściem do domu lub do porządkowania butów w przedpokoju. Ich funkcjonalność jest doceniana przede wszystkim w miesiącach jesienno-zimowych, ale nie mniej przydatne okazują się też wiosną czy latem.

Wycieraczki do wewnątrz w sklepie Komfort są dostępne w różnych rozmiarach, co pozwala na dopasowanie akcesorium do indywidualnych potrzeb czy preferencji. Wycieraczki wewnętrzne najczęściej mają wymiary 40x60 cm – to uniwersalny rozmiar, który sprawdzi się w każdym przypadku. Nie jest to jednak jedyna opcja – do wyboru są także modele o wymiarach 60x90 cm, 80x120 cm, 90x150 cm lub 120x180 cm. Wycieraczka wewnętrzna duża z tą samą skutecznością będzie zatrzymywać brud z obuwia, a położona w przedpokoju zapewni optymalną ilość miejsca do przechowywania nawet wielu par butów. Tym samym wycieraczka wewnętrzna duża to znakomita propozycja przy większej liczbie domowników.

Wycieraczki wewnętrzne do domu

Wycieraczki wewnętrzne do domu mogą być nie tylko praktyczne – odpowiednio dobrane mogą również stanowić ciekawy element aranżacji. Wycieraczki wewnętrzne są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych, pozbawione wzorów lub nimi zdobione – bez trudu więc można je dopasować do własnego gustu czy aktualnego wystroju. Dużą popularnością cieszą się wycieraczki wewnętrzne do domu z motywami kwiatowymi lub geometrycznymi, śmiesznymi napisami lub zabawnymi grafikami, które nadają strefie wejściowej oryginalny charakter. Ale to nie wszystko – wycieraczki wewnętrzne cechują się jednocześnie dużą wytrzymałością i odpornością na ścieranie, dzięki czemu przez długi czas świetnie pełnią swoją funkcję.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.